Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Hobus

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Hobus
250px-His skeleton.jpg
Imię: Hobus
Wiek: zmarły
Płeć: Mężczyzna
Zajęcie/Praca: Leżenie w grobie
Rodzina: Loghan(Syn)

Braco(Wnuk)

Hobus jest jednym z pierwszych zalotników Królewny Balonowej. Tak samo jak syn (oraz wnuk) czekał na okazję uwiedzenia dziewczyny. Jego miejsce zajął jego syn Loghan, a następnie wnuk Braco. Po jego śmierci jego wnuk poszedł do jego grobu i otworzył go, aby wziąć jego książkę, garnitur i kapelusz. Młody chłopak wierzył, że dzięki tym rzeczom królewna go pokocha. Według Braco to właśnie on wiedział najwięcej o Balonowej. W przeciwieństwie do swojego syna nie mówi po śmierci.

Wygląd

Wygląda jak zwykły szkielet, jego wygląd przed śmiercią niestety jest nieznany. W trumnie ubrany jest w szykowny garnitur z muszką. Po prawej stronie posiada sześcioramienny kwiat. Posiada również duży, warstwowy kapelusz w ciemnym złotym kolorze. Kapelusz posiada ozdobne zwisające kulki oraz kręcącego się zielonego konika. 

Więcej w Fandom

Losowa wiki