Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Hobus

1506stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Hobus jest jednym z pierwszych zalotników Królewny Balonowej. Tak samo jak syn (oraz wnuk) czekał na okazję uwiedzenia dziewczyny. Jego miejsce zajął jego syn Loghan, a następnie wnuk Braco. Po jego śmierci jego wnuk poszedł do jego grobu i otworzył go, aby wziąć jego książkę, garnitur i kapelusz. Młody chłopak wierzył, że dzięki tym rzeczom królewna go pokocha. Według Braco to właśnie on wiedział najwięcej o Balonowej. W przeciwieństwie do swojego syna nie mówi po śmierci.

Wygląd

Wygląda jak zwykły szkielet, jego wygląd przed śmiercią niestety jest nieznany. W trumnie ubrany jest w szykowny garnitur z muszką. Po prawej stronie posiada sześcioramienny kwiat. Posiada również duży, warstwowy kapelusz w ciemnym złotym kolorze. Kapelusz posiada ozdobne zwisające kulki oraz kręcącego się zielonego konika. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki