FANDOM


Misie
Bears
Nazwa: Imprezowe Misie
Rasa: Niedźwiedzie
Zajęcie/Praca: Imprezowanie
Debiut: Brzuch Bestii,

Już Jej Niosą Suknię z Welonem, Dwie Najważniejsze Osoby

Następna postać: Billy
Status Żywe

Imprezowe Misie - ich pierwszy występ to "Dwie Najważniejsze Osoby", występują epizodycznie razem z Leśnym Czarodziejem. Po raz drugi widać je w odcinku "Już Jej Niosą Suknię z Welonem", w barze, kiedy tańczą na wieczorku kawalerskim Lodowego Króla.

W odcinku "Brzuch Bestii" misie imprezowały w "jaskini", czyli w brzuchu Bestii, pod przywództwem Kaowca, nie zdającego sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Choć misie nie były w bezpośrednim niebezpieczeństwie strawienia, groziła im śmierć. Potwór nie był zbyt zadowolony z nowych lokatorów, którzy puszczali fajerwerki w jego brzuchu, dlatego próbował ich wykurzyć, zjadając różne rzeczy, od drzew po lawę. Na szczęście Finn i Jake uratowali imprezowiczów, przed zalaniem gorącej lawy. Misie jednak chciały wrócić do brzucha potwora, jednak Finn i Bestia nie zgadzali się. Po chwili uzgodniono taki warunek: potwór ich nie strawi, a misie nie mogą puszczać fajerwerków.

Imprezowe Misie są znane, z miodowego, energetyzującego napoju.

Wygląd

Kolory misi to różne odcienie brązowego, choć zdarzają się wyjątki. Na ich brzuchach są symbole, które mogą oznaczać charakter, bądź wykonywaną pracę, np. Miś DJ ma symbol nuty.    

Ciekawostki

  • Przypominają Troskliwe Misie (obrazki na brzuszkach).
  • Imprezy to ich sposób na życie, kiedy tego nie robią są bardzo smutne i złe.    

Galeria