FANDOM


Jasio
Johnny
Imię Jasio
Rasa Grudki
Płeć Mężczyzna
Wiek ok. 18, taki sam jak KGK
Praca/Zajęcie prowadzi firmę dostarczającą grudkowy gaz
Debiut Nie w porę
Następna postać Basia
 Jasio to (były) chłopak KGK, który pojawia się w odcinku "Nie w porę". Znali się już od liceum, kiedy to razem robili doświadczenia w szkole. KGK nazywała go wówczas "Brzydki Jasio", jednak jak sama stwierdziła, że teraz nie może już nazwać go brzydkim.

KGK spotkała Jasia w barze, gdy topiła swe smutki w soku po ogórkach kiszonych. Między nimi od razu zaiskrzyło. Jak się dowiadujemy z jego opowieści, prowadzi swoją własną firmę, która zajmuje się bąbelkowaniem i sprzedawaniem grudkowego gazu. Przybył do Słodkiego Królestwa, by pozyskać nowych klientów i rozszerzyć działalność. Po mile spędzonych chwilach, KGK wmówiła sobie, że Jasia zdradza ją z Balonową (podczas gdy ten, rozmawiał o biznesie), więc postanowiła użyć wynalazku KB i przenieść się w czasie, by zyskać drugą szansę. Niestety Jasiek przenosi się do innego wymiaru, widzi obraz przez kulę (podobnie jak widz, przez całe trwanie Nie w porę), lecz jego nie da się zobaczyć.

WyglądEdytuj

To zwykła, garbata, ciemnoniebieska grudka. Jest nieco mniej grudkowy od innych grudek, pewnie dlatego KGK nazywała go 'Brzydkim Jasiem'. Od spotkania z KGK w tawernie, siedzi prosto, jest uśmiechnięty i pewny siebie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki