FANDOM


Jay i Bonnie
Adventure Time - Puhoy 0016
Imię: Jay i Bonnie
Wiek: 7 (Prawdopodobnie)

14,30

Rasa: Poduszkowi ludzie
Rodzina: Finn(Ojciec)

Roselinen(Matka) Quilton(Dziadek) Jake(Wujek) Jermaine(Wujek) Joshua(Dziadek) Margaret(Babcia) Sztormo(Brat)

Jay i Bonnie to dzieci FinnaRoselinen w Świecie Poduszek w odcinku Puhoy. Jay to chłopiec, a Bonnie to dziewczynka. Pierwszy raz pojawili się, gdy Finn był już mężem Roselinen. Wydają się być blisko swoich rodziców w odcinku. Nie wiadomo, czy istnieli, tak samo jak reszta Świata Poduszek. Pierwszy raz pojawili się jako dzieci w domu, gdzie bawili się, że jeden z nich jest Finnem, a drugie potworem. Następnie pobiegli do ojca i go przytulili, a potem swojego dziadka Quiltona. Drugi raz pojawiają się jako nastolatki, podczas poszukiwania wyroczni wraz ze swym ojcem i matką. Ostatni raz pojawiają się jako dorośli, gdzie stoją z innymi mieszkańcami przy łożu śmierci ojca. Bardzo kochały Finna.

Wygląd

 Jako dzieci 

Bonnie chodzi w purpurowej  sukieneczce, a Jay w niebieskiej bluzce, i ciemno-niebieskich bucikach.  

Jako nastolatki  

Bonnie ubrana jest w białą kurtkę w kratkę i brązową suknię zakończoną białym pasem, buty również są brązowe. Jay natomiast ma ciemno-niebieską bluzę, purpurowe spodnie i jasne buty o tym samym kolorze. 

Kiedy są dorosłymi  

Pod ich oczami pojawiają się zmarszczki. Jay ponownie chodzi w ciemno-niebieskiej koszuli, a Bonnie posiada zieloną bluzeczkę w kwiatki. Oboje mają blond włosy.

Ciekawostki

  • Jay ciągle chodzi w niebieskim kolorze, gdyż prawdopodobnie to jego ulubiony kolor.
  • Ich imiona prawdopodobnie pochodzą od imion Jake'a oraz Królewny Balonowej.

Galeria