Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Jermaine (postać)

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze2 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Jermaine
JermaineProfile.png
Imię: Jermaine
Wiek: 30 lat
Gatunek: Pies
Zawód/Zajęcie: Brat Jake'a i Finn'a,

syn Margaret i Joshu'y

Rodzina: Joshua (Ojciec)†
Margaret (Matka)†

Jake (Brat)
Finn (przybrany brat)
Charlie (Bratanica)
Jake Junior (Bratanica)
Viola (Bratanica)
Kim Kil Whan (Bratanek)
T.V. (Bratanek)

Jermaine po raz pierwszy pojawił się w odcinku Kryształy mają moc. Pojawił się w wizjach i wspomnieniach Jake'a, kiedy próbował uratować Finna bez użycia siły oraz w odcinku Jermaine.

Historia

Jermaine został przez przypadek pobity przez Jake'a, kiedy bawili się będąc dziećmi. Mieli na sobie rękawice bokserskie, Jake przestał się kontrolować i za mocno uderzył Jermaine'a. Potem w wizjach do Jake'a powiedział, że wie zrobił to niechcący oraz że to była tylko zabawa i nie ma do niego żalu.

W odcinku Jermaine gdzie poprzez wspólny sen, Jake postanawia go odwiedzić wspólnie z Finnem. Okazuje się, że troszczy się on o stary dom ich rodziców, który jest naszykowany pułapkami. Jermaine jest zdenerwowany tym, że to na jego głowie zostało pilnowanie rzeczy ojca. Z wściekłości uderza Jake'a kilkanaście razy, oraz przez przypadek wznieca pożar.

Ciekawostki

  • Jest młodszy od Jake'a.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki