FANDOM


Jermaine po raz pierwszy pojawił się w odcinku Kryształy mają moc. Pojawił się w wizjach i wspomnieniach Jake'a, kiedy próbował uratować Finna bez użycia siły oraz w odcinku Jermaine.

Historia

Jermaine został przez przypadek pobity przez Jake'a, kiedy bawili się będąc dziećmi. Mieli na sobie rękawice bokserskie, Jake przestał się kontrolować i za mocno uderzył Jermaine'a. Potem w wizjach do Jake'a powiedział, że wie zrobił to niechcący oraz że to była tylko zabawa i nie ma do niego żalu.

W odcinku Jermaine gdzie poprzez wspólny sen, Jake postanawia go odwiedzić wspólnie z Finnem. Okazuje się, że troszczy się on o stary dom ich rodziców, który jest naszykowany pułapkami. Jermaine jest zdenerwowany tym, że to na jego głowie zostało pilnowanie rzeczy ojca. Z wściekłości uderza Jake'a kilkanaście razy, oraz przez przypadek wznieca pożar.

Ciekawostki

  • Jest młodszy od Jake'a.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki