Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Justin Rockcandy

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Justin Rockcandy
Justin.png
Nazwa: Justin Rockcandy
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Słodyczanie
Wprowadzony w: The Diary

Justin Rockcandy - to postać pojawiająca się w teorii lub wspomnieniu z odcinka "The Diary".

Historia Edytuj

Justin został opisany w całym dzienniku. Zaprosił ją na randkę lecz zgodnie z teorią rozchorował się, a ona nie mogła się z nim zobaczyć. Dopiero w dzień jego urodzin zobaczyła go ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Taffi i Mochi. Od tego czasu ona ukryła się od świata.

Teraz aktualny stan Justina nie jest znany. Nigdy nie pojawił się w Porze na Przygodę (Nie licząc teorii lub retrospekcji).

Wygląd Edytuj

Justin jest Słodyczanem. Nosi niebieską czapkę z daszkiem. Jest on koloru brązowo-pomarańczowego. Jego ciało jest trochę przezroczyste.

Charakter Edytuj

Justin został tylko opisany w dzienniku, więc nie wiadomo czy na prawdę istnieje. Czuje coś do pielęgniarki Betsy, umówił się z nią na randkę w jego urodziny, lecz został przyłapany na oszustwie. Wysyłał jej kwiatu co znaczy, że był troskliwy.

Więcej w Fandom

Losowa wiki