FANDOM


Justin Rockcandy
Justin
Nazwa: Justin Rockcandy
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Słodyczanie
Wprowadzony w: The Diary

Justin Rockcandy - to postać pojawiająca się w teorii lub wspomnieniu z odcinka "The Diary".

Historia Edytuj

Justin został opisany w całym dzienniku. Zaprosił ją na randkę lecz zgodnie z teorią rozchorował się, a ona nie mogła się z nim zobaczyć. Dopiero w dzień jego urodzin zobaczyła go ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Taffi i Mochi. Od tego czasu ona ukryła się od świata.

Teraz aktualny stan Justina nie jest znany. Nigdy nie pojawił się w Porze na Przygodę (Nie licząc teorii lub retrospekcji).

Wygląd Edytuj

Justin jest Słodyczanem. Nosi niebieską czapkę z daszkiem. Jest on koloru brązowo-pomarańczowego. Jego ciało jest trochę przezroczyste.

Charakter Edytuj

Justin został tylko opisany w dzienniku, więc nie wiadomo czy na prawdę istnieje. Czuje coś do pielęgniarki Betsy, umówił się z nią na randkę w jego urodziny, lecz został przyłapany na oszustwie. Wysyłał jej kwiatu co znaczy, że był troskliwy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki