Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Klucznik

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Klucznik
Krucznik.jpg
Imię: Klucznik
Wiek: Nieznany
Gatunek: Nieznany
Zawód: Lekcje o przyjaźni
Rodzina: Nieznana

Klucznik to postać, która pojawiła się po raz pierwszy i ostatni w odcinku "Brakujący element". 

Historia

Klucznik w odcinku "Brakujący element" ukradł rzeczy głównym bohaterom - Finn'owiJake'owiKrólewnie Balonowej i BMO. Zabrał pukiel włosów Królewny Finn'owi, szczęśliwy kocyk Jake'a, koszulkę Balonowej, którą dostała od Marceliny, oraz Kontroler BMO. Zamknął się na odludziu w drzwiach, które otwierają się, gdy usłyszą szczerą piosenkę. Marcelina próbowała je otworzyć, sprowokowana przez Balonową i z pewnością by się jej udało, ale rozproszyła się. Twierdziła, że to przez nią. Wszyscy rozeszli się w złym humorze, oprócz Finna. On został i śpiewał o swoich uczuciach. W trakcie jego śpiewu wszyscy zeszli się z powrotem i wspólnie otworzyli drzwi. Klucznik siedział w środku i jadł kanapkę. Przyjaciele domyślili się, że chodziło mu o lekcję przyjaźni, ale mimo to, Klucznik został pobity. Wszyscy odzyskali swoje rzeczy, z wyjątkiem Marceliny. Finn zorientował się, że nie ona straciła żadnych rzeczy, lecz chciała spędzić z nimi trochę czasu. Zaprzeczała temu, gdyż najprawdopodobniej wstydziła się okazywania uczuć. Koniec końców chłopiec udowodnił, że wampirzyca chciała spędzić z nimi trochę czasu.

Umiejętności

Klucznik potrafi rzucać kluczami, którymi otwiera drzwi-portal. Kiedy przejdzie przez drzwi przenosi się w inne miejsce. Na przykład z Słodkiego Królestwa do domu Marceliny.

Ciekawostki

  • Klucznik próbując ukraść Marcelinie jej gitarę basową o mało nie zginął. Marcelina zamachnęła się na niego ostrzem gitary ale Klucznik odskoczył. Chciała go znowu uderzyć, ale otworzył drzwi - portal z których błysnęło światło i zaczęło ranić Marcelinę.
  • Klucznik ma podobną twarz do Klucznika z odcinka "Księgowidło".
  • Nie umie mówić, jedynie macha rękami i pomrukuje, zapewne dlatego że ma ściśniętą twarz.


Piosenki

Marceline - 'Bury you I'm just your problem.' MIX03:22

Marceline - 'Bury you I'm just your problem.' MIX

Piosenka Marceliny z odcinka.

Finn's song02:09

Finn's song

Piosenka, która otworzyła drzwi.
Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki