Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Kociak

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kot
Kot.png
Imię Kociak
Płeć Nieznana
Wiek 1-3 lata
Rasa Magiczne Koty
Rodzina Gienio (matka)

Kociak (ang. Kitten) to potomek Gienia. Pierwszy raz możemy je zobaczyć w odcinku Komnata Mrożonych Ostrzy. Okazuję się, że jest w pewnym stopniu magiczne zważając na jego narodziny, moc lewitacji i serduszko na czole. Ojciec jest nieznany. Dr Królewna powiedziała, że narodziny były "przerażajaco piękne". W odcinku Potworna narzeczona, Kociak pokazuje się podczas śpiewania piosenki przez Lodowego Króla do narzeczonej. W odcinku Królestwo Gieniów Kociak odgrywa ważną rolę we wspieraniu Gienia za pomocą wizji lasera.

Wygląd

Kociak jest całkowicie fioletowy (różowy kiedy świeci) i ma czerwone serce na czole, niebieskie oczy z dużymi czarnymi źrenicami, spiczaste uszy i puszysty ogon.

Umiejętności

Kociak potrafi lewitować, oprócz tego w odcinku Królestwo Gieniów widać jak podczas inwazji na Słodkie Królestwo kociak unosi się w górę i ostrzeliwuje mury laserami. Nie jest wiadome czy umie to od początku czy jest to sprawka demonicznego oka życzeń.

Ciekawostki

  • Kociak został zabrany przez Gienia podczas przeprowadzania inwazji na Słodkie Królestwo.
  • Kociak ostrzelał laserami mury zamku Słodkiego Królestwa.
  • Wykluł się z jajka, które zniósł Gienio.

Więcej w Fandom

Losowa wiki