FANDOM


Kolczaści Ludzie
Spikey people
Nazwa Kolczaści Ludzie
Typ Gatunek
Zajęcia/Praca Zwykli mieszkańcy
Debiut Flakopożeracz

Kolczaści Ludzie są to zwyczajni mieszkańcy Krainy Ooo. Po raz pierwszy pojawiają się w odcinku Flakopożeracz, w którym tytułowy bohater, a właściwie żona burmistrza przebrana za tą bestię kradnie złoto z przeróżnych osad. Mieszkańcy z początku byli przekonani, że Jake jest tytułowym Flakopożeraczem ze względu na duże podobieństwo, dlatego też zamknęli go w celi co później okazało się jedną wielką pomyłką. Pojawiają się oni również w odcinku Jestem mieczem, w którym ich osada zostaje napadnięta przez Królewnę Bandytów. W wyniku napaści ucierpiał między innymi Burmistrz, któremu ta odcięła głowę bez żadnych wyrzutów sumienia.

Wygląd Zewętrzny

Kolczaści Ludzie to istoty w całości stworzone z kolców, które są bardzo ostre. Ich kolorystyka bazuje na różnych odcieniach brązu.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki