Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królestwo Piasku

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Królestwo Piasku
Desert Kingdom.png
Nazwa: Królestwo Piasku
Władca: Królewna Babka z Piasku
Lokacja: Kraina Ooo
Królestwo Piasku  to królestwo rządzone przez Królewnę Babkę z Piasku. W Issue 1, zostało wciągnięte z worka, który trzymał Król Zły. Finn i Jake spotykają Królewnę Babkę z Piasku krótko po wciągnięciu z worka. Teren Królestwa jest piaszczysty i ma wiele płaskowyż. Wszędzie porozrzucane są szkielety. Do końca Issue 4 cały piasek wyleciał z worka po walce z Królem Złym. Piasek pokrył wszystko w Krainie Ooo. Finn i Jake poprosili Królewnę Babkę z Piasku aby użyła swoich mocy, aby umieścić cały piasek do krateru spowodowany przez wojnę Grzybów. Gdy cały piasek jest już w kraterze, Woda Księżniczka używa swoich mocy, aby dać nowe stworzyć jezioro. Po wszystkim przez bohaterów uznano klęskę Króla Złego i zarówno utworzenie nowego królestwa w Ooo.

Wygląd Edytuj

Jest ono całe zrobione z piasku lecz Królewna Wody zrobiła tam kąpielisko.

Ciekawostki Edytuj

  • Jest to miejsce, które pojawia się tylko w Komiksie.

Więcej w Fandom

Losowa wiki