Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Śniadanie

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Królewna Śniadanie
Królewna Śniadania.png
Imię: Królewna Śniadanie
Płeć: Kobieta
Wiek: Nieznany
Zajęcie: Królewna
Rodzina: Królewna Tost (siostra)

Królewna Strudel (młodsza siostra)

Królewna Śniadanie (ang. Breakfast Princess) - bardzo często jest pokazywana z Królewną Tost, która jest jej siostrą. Po raz pierwszy pojawiła sie w odcinku Zabójca. Była często odwiedzana przez Lodowego Króla, który próbował zdobyć jej serce eliksirem miłości, a później miodem. Kiedy Lodowy Król próbował po raz kolejny wkraść się do jej sypialni zadzwoniła po Finna i Jake'a, którzy po chwili dali szlaban Królowi. Pojawiła się również w odcinku Breezy, na imprezie Królewny Balonowej. Królewna Śniadanie dostaje swoją pierwszą główną rolę w odcinku Princess Day, gdzie prowadzi tytułowy dzień księżniczki.

Wygląd

Królewna Śniadanie jest zrobiona, jak sama nazwa wskazuje, z jedzenia. Ma żółtą skórę i białe włosy sięgające do ramion, przez co jej głowa przypomina sadzone jajko. Jej sukienka zakłada się z tostów z masłem, naleśnika jako spódnicy i kawałka bekonu jako paska. Na głowie ma kilka plastrów bekonu, które pełnią role korony. Na nogach nosi buty z jajek.  

Ciekawostki

  • Królewna Śniadanie początkowo miała mieć proste włosy, frędzle z przodu i długie kolczyki z bekonu.
  • Strasznie przynudzała królewny swoją przemową.
  • Nie lubi wybryków i kawałów.
  • Zdaniem Marceliny nie ma gustu muzycznego.
  • Została potrącona samochodem przez KGK.
  • Ma dwie siostry.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki