Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Żółw

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Królewna Żółw
Turtle princess.png
Imię: Królewna Żółw
Wiek: Nieznany
Płeć: Kobieta
Rasa: Żółwie
Rodzina: Nieznana
Zajęcia/Praca: Kierowniczka Biblioteki
Królewna Żółw jest królewną i zarazem kierowniczką biblioteki w Ooo.

Rola w odcinkach

Pierwszy raz wystąpiła w odcinku "Więźniowie Miłości", w wyobraźni Lodowego Króla. W "Wierność królowi" była jedną z wielu księżniczek chcących go poślubić, a w "Prawdziwy Finn" musiała wyprosić bohatera tytułowego z biblioteki, bo robił za duży hałas. W "Papierowy Piotr" widziała Finna bez koszulki, po czym się zarumieniła i odeszła. W "Miłosne marzenie" irytuje ją zachowanie SłoniczkiPana Świni. Poprosiła KGK, by napisała książkę o podrywaniu facetów, a gdy ją dostała powiedziała, że jest inna, niż się spodziewała.

Wygląd

Królewna wygląda jak żółw. Ma jasnozieloną skórę, skorupę w innych odcieniach tego koloru i średniej długości blond włosy. Jej oczy prawie zawsze wyglądają na zamknięte. W przeciwieństwie do normalnych żółwi, ma długie, chude ręce i nogi. Nie nosi ubrań, gdyż zastępuje je jej skorupa. Na głowie prawie zawsze ma dużą, zieloną koronę.

Osobowość

Nie przepada za hałasem, jest dość nieśmiała i wstydliwa, widać to po jej reakcji, gdy zobaczyła Finna bez koszulki.

Ciekawostki

  • Jej pokój jest wypełniony książkami.
  • Posiada swojego odpowiednika w opowieściach Lodowego Króla - Księcia Żółwia.
  • Jej bliską przyjaciółką jest KGK.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki