FANDOM


Medal

Artykuł Miesiąca
Ta strona została wybrana przez społeczność w comiesięcznym głosowaniu i otrzymała miano "Artykułu Miesiąca".

Królewna Bandytów to okrutna księżniczka złodziei. Po raz pierwszy pojawia się w odcinku Jestem mieczem. Pomimo że jest księżniczką to prawdopodobnie nie rządzi żadnym królestwem.

Wygląd Edytuj

Królewna przypomina trochę wysokiego człowieka z rogami. Ma białą skórę, krótkie czarne włosy i szare nogi do kolan. Nosi błękitną suknie owiniętą niebieski pasem. Ma żółte oczy a ich źrenice są czarne.

Historia Edytuj

Znajduje ona zagubiony miecz Finna i wykorzystuje go do swych niecnych czynów. Jednym z jej celów było Kolczaste Królestwo. Będąc w mieście zabiła strażnika, odcięła głowę burmistrzowi i zabrała całe złoto.

Następnie wyruszyła do pudełkowego królestwa gdzie zabiła pudełkowego księcia. Chwile później przybył Finn, który widząc jej okrucieństwo, postanawia zabić morderczynie. Oboje stają do walki na miecze, pojedynek kończy się nagle, gdy Finn mieczem Traw przebija klingę Finno Miecza i będąc tym przerażony zapada w śpiączkę. Królewna uciekła z maniakalny śmiechem.

Osobowość Edytuj

To zdecydowanie postać dla której nie liczy się nic oprócz własnego zysku. Czerpie przyjemność z zabijania innych. Jest również agresywna i arogancka, nie robiła sobie nic z błagań o litość kolczastych ludzi, miał gdzieś prośby Miecza Finna żeby przestała. Chociaż Królewna Bandytów nie dorównuje sile innym potężnym czarnym charakterom, to okrutna morderczyni i złodziejka.

Ciekawostki Edytuj

  • Uważa, że urodziła się z wścieklizną, a jej rodzice ją nie kochali.
  • Jest jedyną postacią która zabiła kogoś bez żadnych uczuć.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki