Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Pierścionka Zaręczynowego

1513stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Królewna Pierścionka Zaręczynowego
Pierść.png
Imię Królewna Pierścionka Zaręczynowego
Wiek Nieznany
Płeć Kobieta
Rasa Humanoid
Zajęcie\Praca Królewna
Rodzina Nieznana

Królewna Pierścionka Zaręczynowego jest jedną z wielu królewien w Krainie Ooo. Według odcinka "Dzień Królewny" jest zarejestrowaną królewną.

Wygląd

Królewna Pierścionka Zaręczynowego ma krótkie różowe włosy i seledynową skórę. Na głowie nosi pierścionek zaręczynowy z niebieskim diamentem zamiast korony; jest ubrana w długą białą sukienkę (prawdopodobnie ślubną) przewiązaną fioletową wstążką.

Historia

Królewna pierwszy raz pojawia się w odcinku "Ricardio - Człowiek-Serce" na publicznym pokazie Ricardia w Słodkim Królestwie - sprezentowaniu masażu "dla przyjaciela". KPZ wydawała się być zadowoloną z pokazu.

Pojawia się przez moment w sferze wyobraźni Lodowego Króla w odcinku "Czym Jest Życie?" - jako jedna z wielu królewien, które porywałby BRCR wraz z Lodowym Królem, gdyby został pod jego opieką.

Zostaje w niedługim czasie porwana przez Lodowego Króla w odcinku "Wierność królowi", a następnie uratowana przez Finn'a i Jake'a. Pobyt w celi spowodował traumę u królewny - powtarzała stale, aby ją uwolnić, będąc w szoku. Potem Królewna staje się jedną z kandydatek na żonę Fajnego Króla (Lodowego Króla), przez którego królewna zostaje zamknięta w prowizorycznej klatce w myśli, że ma dobre intencje. Później usiłuje powstrzymać Finn'a i Jake'a przed pobiciem Fajnego Króla.

Ciekawostki

  • Według Natashy Allegri, Królewna Pierścionka Zaręczynowego ma rzekomo przypominać "zdesperowaną i zwariowaną druhnę z lekkim trzepnięciem".
  • Jej łóżko przypomina ogromne pudełko na obrączkę.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki