Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Przepiękna

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Królewna Przepiękna
Przepiękna.png
Imię: Królewna Przepiękna
Płeć: Kobieta
Wiek: Nieznany
Rasa: Szkielet
Zajęcie: Brak
Rodzina: Nieznana

Królewna Przepiękna (ang. Princess Beautiful) jest dawną królewną. Pojawia się w odcinku Obcinanie włosów. Jak mówią, była naprawdę przepiękna. Nie wiadomo, gdzie rządziła. Zmarła na łysinę, która jednak nie powoduje śmierci.

Wygląd

Królewna Przepiękna jest szkieletem. Nosi koronę podobną do korony Królewny Balonowej (jednak o trochę innym kształcie i bez kryształów),ciemną sukienkę w barwach niebieskich i fioletowych. Nosi też ciemno-fioletowe rękawiczki.

Rola w odcinku

Królewna Przepiękna w odcinku Obcinanie włosów praktycznie nic nie robiła. Finn musiał znaleźć włosy dla wiedźmy i trafiając na grób Królewny odkopał ją. Ale jak się okazało, Królewna nie miała włosów.

Ciekawostki

  • Gdy Finn ją wykopał powiedziała "Cześć Finn". Wychodząc z grobu Królewna Przepiękna powiedziała jeszcze: "Dzięki Finn".
  • Nie wiadomo jak Królewna wyglądała za życia.
  • Nie wiadomo skąd Królewna znała imię Finna.
  • Nie wiadomo dlaczego była w trumnie skoro żyła.

Więcej w Fandom

Losowa wiki