Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Przepiękna

1497stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Królewna Przepiękna po raz pierwszy występuje w odcinku Obcinanie włosów, w którym Finn rozkopuje jej grób w celu znalezienia włosów królewny. Okazuje się wtedy, że królewna zmarła z powodu łysiny i nie posiada włosów. Z niewyjaśnionego powodu okazuje się ona być nieumarłym. Finn rozkopując jej grób uwolnił ją. Królewna przywitała się z nim po czym odeszła. Jak większość księżniczek nie odgrywa ona ważnej roli. Nie wiadomo jakim królestwem włada.

Wygląd

Królewna Przepiękna jest szkieletem, który nosi ciemno niebiesko-bordową suknię z bufiastymi rękawami, oraz długie bordowe rękawice. Na głowie nosi złotą koronę z bordowym klejnotem. Nie posiada ona włosów ponieważ zmarła z powodu łysiny.

Rola w odcinku

Nie odgrywa ona większej roli w odcinku. Finn szukając włosów dla wiedźmy rozkopał jej grób po czym okazało się, że jest łysa. Finn poszedł szukać dalej a królewna odeszła.

Ciekawostki

  • Za życia była ona naprawdę przepiękna.
  • Zmarła z powodu łysiny, co w realnym życiu nie jest możliwe.
  • Nie pojawia się ona w odcinku Dzień Królewny co oznacza, że uznawana jest za zmarłą.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki