FANDOM


Królewna Staruszka wystąpiła w odcinku Już Jej Niosą Suknię z Welonem. To ona została opętana przez Miłosny Pierścień i przez niego chciała wyjść za Lodowego Króla. Nie pokazano jej w innych odcinkach. Mówiła, że za nic nie wyszłaby za Lodowego Króla, nazywała go świnią. Panie Pingwinki urządziły jej wieczór panieński.

Wygląd

Na samym początku odcinka, przed zdjęciem pierścionka, miała bardzo duże oczy, ale normalnie przypominają te Lodowego Króla. Ma jasno seledynową, pomarszczoną skórę i przebarwienia na twarzy. Na głowie widniały fioletowe włosy i miała na sobie suknię ślubną. Ma długą fioletową sukienkę z białą koronką przy szyi. W pasie i na rękawach ma niebieskie wstążki. Nie nosiła butów. Miała pod koroną niebieską kokardę. Ma po 5 palców. W lewym oku jak za kratami stała jej nie opętana świadomość, którą widać tylko z bliska.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki