Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Waty Cukrowej

1470stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Królewna Waty Cukrowej
Królewnal.png
Imię: Królewna Waty Cukrowej
Płeć: Kobieta
Wiek: Nieznany
Rasa: Słodyczanka
Zajęcie/Praca: Królewna
Rodzina: Nieznana
Królewna Waty Cukrowej lub KWC (ang. Cotton Candy Princess) to królewna, która występuje w odcinku Jego Bohater. W Piosence o Billy'm we wspomnieniu, Billy uratował ją z Ogniowego Królestwa. W nagrodę za uratowanie jej życia Billy dostał od niej kawałek włosów.

Wygląd

KWC jest mniej proporcjonalna niż większość humanoidów w Krainie Ooo, jej głowa jest większa niż jej tułów i kończyny razem. To jest dodatkowo podkreślona przez jej dużą ilością włosów, które są stworzone z różowej waty cukrowej. Ona wydaje się być mała w porównaniu do Billy'ego, ale biorąc pod uwagę, że jest on o wiele wyższy niż w przypadku innych postaci, królewna może mieć normalny wzrost. Nosi fioletową sukienkę z fiołkoworóżowy i złotą koronę z czerwonym, wbudowanym klejnotem, jak w większości koron królewien w Ooo.

Ciekawostki

  • Możliwe, że była ona babcią Królewny Balonowej.
  • Nie wiadomo jakiego królestwa była władczynią, ponieważ słodkie królestwo założyła Królewna Balonowa

Galeria.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej w Fandom

Losowa wiki