Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Królewna Waty Cukrowej

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Królewna Waty Cukrowej
Królewnal.png
Imię: Królewna Waty Cukrowej
Płeć: Kobieta
Wiek: Nieznany
Rasa: Słodyczanka
Zajęcie/Praca: Królewna
Rodzina: Królewna Balonowa (wnuczka)

(Prawdopodobnie)

Królewna Waty Cukrowej lub KWC (ang. Cotton Candy Princess) to królewna, która występuje w odcinku Jego Bohater. W Piosence o Billy'm we wspomnieniu, Billy uratował ją z Ogniowego Królestwa. W nagrodę za uratowanie jej życia Billy dostał od niej kawałek włosów.

Wygląd

KWC jest mniej proporcjonalna niż większość humanoidów w Krainie Ooo, jej głowa jest większa niż jej tułów i kończyny razem. To jest dodatkowo podkreślona przez jej dużą ilością włosów, które są stworzone z różowej waty cukrowej. Ona wydaje się być mała w porównaniu do Billy'ego, ale biorąc pod uwagę, że jest on o wiele wyższy niż w przypadku innych postaci, królewna może mieć normalny wzrost. Nosi fioletową sukienkę z fiołkoworóżowy i złotą koronę z czerwonym, wbudowanym klejnotem, jak w większości koron królewien w Ooo.

Ciekawostki

  • Możliwe, że była ona babcią Królewny Balonowej.
  • Nie wiadomo jakiego królestwa była władczynią, ponieważ słodkie królestwo założyła Królewna Balonowa

Galeria.

Więcej w Fandom

Losowa wiki