FANDOM


Kryształowy Wymiar
Kryształy
Nazwa: Kryształowy Wymiar
Ustrój: Monarchia
Władczyni: (kiedyś) Kwarcjanna (Słoniczka)
Lokacja: Inny Wymiar
Mieszkańcy: Kryształowi Ludzie , Jednorożki , Magiczne Psy

Kryształowy Wymiar to miejsce które jest domem Kryształowych Ludzi, jak i zarówno Jednorożków i Magicznych Psów. Kiedyś tym miejscem rządziła Królowa Kwarcjanna, czyli Słoniczka. Aby przedostać się do tego wymiaru trzeba zjeść kryształowe jabłko, które rośnie w ciemnym lesie i jest strzeżone przez kryształowych ludzi. Dotychczas spróbowała go tylko Słoniczka. Drugi sposób to otworzenie portalu poprzez mieszkańców KW. Jeżeli Kryształowi Ludzie chcą zamienić zwykłą istotę w Kryształ, wsadzają ją do bańki i porażają prądem. Tylko Kwarcjanna potrafi przywrócić kryształowej istocie jej pierwotny wygląd. Mieszkańcy KW komunikują się za pomocą wiadomości wysłanych przez kryształ i holograficznych krzyształów. W tym wymiarze odbyła się także Wojna Psowo-Jednorożkowa .

Kryształowe jabuszko

Kryształowe Jabłko

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki