Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Kryształowy Wymiar

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kryształowy Wymiar
Kryształy.jpg
Nazwa: Kryształowy Wymiar
Ustrój: Monarchia
Władczyni: (kiedyś) Kwarcjanna (Słoniczka)
Lokacja: Inny Wymiar
Mieszkańcy: Kryształowi Ludzie , Jednorożki , Magiczne Psy

Kryształowy Wymiar to miejsce które jest domem Kryształowych Ludzi, jak i zarówno Jednorożków i Magicznych Psów. Kiedyś tym miejscem rządziła Królowa Kwarcjanna, czyli Słoniczka. Aby przedostać się do tego wymiaru trzeba zjeść kryształowe jabłko, które rośnie w ciemnym lesie i jest strzeżone przez kryształowych ludzi. Dotychczas spróbowała go tylko Słoniczka. Drugi sposób to otworzenie portalu poprzez mieszkańców KW. Jeżeli Kryształowi Ludzie chcą zamienić zwykłą istotę w Kryształ, wsadzają ją do bańki i porażają prądem. Tylko Kwarcjanna potrafi przywrócić kryształowej istocie jej pierwotny wygląd. Mieszkańcy KW komunikują się za pomocą wiadomości wysłanych przez kryształ i holograficznych krzyształów. W tym wymiarze odbyła się także Wojna Psowo-Jednorożkowa .

Kryształowe jabuszko.png

Kryształowe Jabłko

Więcej w Fandom

Losowa wiki