FANDOM


 

Kubuś to mutant, dawniej słodyczanin. Pierwszy raz pojawił się w odcinku Kubuś. Towarzyszył Królewnie Balonowej, Finnowi i Jake'owi w misji zbadania pewnego krateru i pobrania z niego próbek. Niestety w trakcie trwania misji okazało się, że krater zamieszkują Mutanty. Kubuś, który wcześniej nie grzeszył rozumem, postanowił zgłosić się na ochotnika, by KB, Finn i Jake mogli uciec przed zagrażającym im niebezpieczeństwem. Przez swój bohaterski czyn Kubuś uratował trójkę, ale sam stał się mutantem. Królewna Balonowa jednak zrekonstruowała Kubusia u siebie w laboratorium, ponieważ posiadała jego część. Tak oto powstał klon Kubusia, który nie różnił się niczym od swojego oryginału. Klon Kubusia został uhonorowany za zasługi pierwotnego Kubusia.

Pojawia się również w odcinku Kubuś II, w którym jest już Mutantem.

Kubuś za wszystkich, wszyscy za Kubusia!

Kubuś 2

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki