Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Kubuś (postać)

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze3 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kubuś
S5e42 James steering.png
Imię: Kubuś
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Słodyczanin (niegdyś), Mutant (obecnie)
Debiut: Kubuś
 

Kubuś to mutant, dawniej słodyczanin. Pierwszy raz pojawia się w odcinku Kubuś. Towarzyszy Królewnie Balonowej, Finnowi i Jake'owi w misji zbadania pewnego krateru i pobrania z niego próbek. Niestety w trakcie trwania misji okazało się, że krater zamieszkują Mutanty. Kubuś, który wcześniej nie grzeszył rozumem, postanowił zgłosić się na ochotnika, by KB, Finn i Jake mogli uciec przed zagrażającym im niebezpieczeństwem. Przez swój bohaterski czyn Kubuś uratował trójkę, ale sam stał się mutantem. Królewna Balonowa jednak zrekonstruowała Kubusia u siebie w laboratorium, ponieważ posiadała jego część. Tak oto powstał klon Kubusia, który nie różnił się niczym od swojego oryginału. Klon Kubusia został uhonorowany za zasługi pierwotnego Kubusia.

Pojawia się również w odcinku Kubuś II, w którym jest już Mutantem.

Kubuś za wszystkich, wszyscy za Kubusia!

Kubuś 2

GaleriaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki