FANDOM


BMO Smutny Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Kwiatek Finna
Finn i młody kwiatek
Nazwa: Kwiatek Finna
Typ: roślina

Kwiatek Finna to roślina, która wyrosła Finnowi po utracie ręki w odcinku "Escape from the Citadel". Odzyskał rękę w odcinku "Breezy".

Wygląd Edytuj

Kwiatek wygląda jak zwykła stokrotka : białe płatki, żółty środek i zielona łodyga. Na początku była to niewielka roślina o małych płatkach. Z odcinka na odcinek robiła się coraz większa i kwitła. Na początku odcinka "Breezy " kwiat był nieco zwiędły a pod koniec odcinka straciła jeden ze swoich płatków.Na końcu odcinka widać jak mały kwiatek zamienia się w wielkie drzewo pełne podobnych kwiatów, po czym wszystko wybucha. Unoszący się kwiatek mający trzy płatki łapie Breezy i zatrzymuje go przy sobie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki