FANDOM


BMO Smutny.png Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Lauren jest człowiekiem chmurą. Mieszka w Królestwie Chmur. Pierwszy raz pojawia się w odcinku Kosmiczny Lot. Podczas przyjęcia jest podrywana przez Lodowego Króla.

WyglądEdytuj

Jak każdy człowiek chmura Lauren jest chmurą o formie człowieka. Cała jej zewnętrzny wygląd i budowa zrobione są z puszystych obłoków. Na czubku głowy chmura uformowana jest w kształt krótkich, falowanych,zasłaniających jej połowę twarzy włosów. Szyi zdaje się nie posiadać co powoduje, że głowa ma bezpośrednie połączenie z tułowiem w kształcie długiej sukienki. Lauren ma długie, masywne ramiona. Nie ma palców u rąk. Wzrostem przypomina Lodowego Króla. Podobnie jak większość ludzi chmur jest ona nieco szerokiej postury.

Ciekawostki  Edytuj

  • Początkowo ignoruje podrywy Lodowego Króla, jednak zmienia się to gdy Król mówi, że przyjaźni się z Finnem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki