FANDOM


Lis Dzieciożerca
Lis dzieciożerca.png
Tytuł Lis Dzieciożerca
Rodzaj Książka, bajka dla dzieci
Debiut Tata Jake
Właściciel Jake, Szczeniaki

Lis Dzieciożerca to bajka, która była ulubioną książką Jake'a, gdy był mały. Przyniósł ją swoim szczeniakom, ale gdy zaczął czytać stwierdził, że "to mroczniejsze niż pamiętał". Pomimo tego, że Jake zabronił swoim dzieciom ją czytać one go nie posłuchały, więc wyrzucił ją przez okno. Znalazły ją lisy i stwierdziły, że to podręcznik o jedzeniu dzieci.

FabułaEdytuj

Jak sama nazwa wskazuje, książka opowiada o lisie, który jadł dzieci. Fragment:

"Żyła raz sobie piątka dzieci, które były słodkie i pyzate. Kiedyś spotkały Lisa : "Jestem tak głodny, że chyba coś jest nie tak z moim brzuchem!" - rzekł Lis Dzieciożerca - "Czy któreś z was zechciałoby wejść do środka i trochę się rozejrzeć?". "Wejdziemy!" - rzekły dzieci, równie pomocne co pyzate."

Reszta książki jest nieznana.

CiekawostkiEdytuj

  • Strona siedemnasta, która jest tylko częściowo widoczna, zawiera takie słowa jak: "mokry przełyk", "zęby jak tasaki", "chlupoczący kwas" i "strawiony". Następna strona przedstawia Lisa z pełnym brzuchem.
  • Nie jest to dobra książka dla dzieci, ale Jake nawet gdy był mały to bardzo ją lubił.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki