Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Luna

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Luna
Moon.png
Imię: Luna
Płeć: Kobieta
Wiek: Nieznany
Rasa: Wampiry
Zajęcia/Praca: Nieznana
Luna to była wampirzyca i członkini trybunału Króla Wampirów. Gra na flecie.

Historia Edytuj

Dawno temu, kiedy Marcelina chroniła uciekających ludzi przed atakiem Wampirów na statek ucieczkowy, stoczyła walkę z Luną. Pojedynek był bardzo ciężki z powodu nadzwyczaj silnej umiejętności regeneracji i taktyki walki wampirzycy.

Ona i reszta wampirów zostały wskrzeszone gdy Bonnibel usunęła z Marceliny wampirzą esencje. Gdy reszta trybunału zastanawia się co należny zrobić, Luna słucha w spokoju. Gdy zdania są podzielone, wyrusza sama w sobie tylko znanym kierunku.

Osobowość Edytuj

Luna jest bardzo cichą, spokojną i dość bierną osoba. Jest tajemnicza i wykorzystuje to by wywoływać niepokój wśród innych. Jak każdy wampir unika Słońca, a większość dnia przesypia. Wydaje się lubić Wariata: gdy odezwał się do niej lekko się uśmiechnęła. Do reszty trybunału ma raczej neutralny stosunek.

Gdy wyrusza na polowanie, zmienia całkowicie swoją osobowość. Wcześniej cicha i niepokojąca istota, teraz przemawia głębokim, demonicznym głosem. Mówi metaforami i zagadkami, by wywołać zagubienie i strach w zdobyczy. Stosuje również otwarcie zło i swoją sile.

Wygląd Edytuj

Jest niską, grubą kobietą o czarnych włosach. Nosi na sobie szarą suknię, jasnoszare poncho i złoty wisiorek, w kształcie półksiężyca. W odróżnieniu od innych wampirów, ma więcej podobieństw do ludzi, wyjątkiem jest tylko wampirze ucho na głowie. Podczas polowania z jej sukni wychodzi wiele stóp, które zwiększają jej szybkość, przybiera też dużo straszniejszy wygląd.

Zdolności Edytuj

The Moon jest jednym z najpotężniejszych wampirów na świecie, mocą ustępuje tylko Królowi Wampirów.

  • Regeneracja: Posiada bardzo potężne moce samoleczenia, znacznie wydajniejsze niż te Marceliny. Jest w stanie być cały czas pod słońcem i uzdrawiać poparzenia. Jednak nie jest nieśmiertelna, Miętówka zabił ją wbijając jej ogromny drewniany kołek prosto w serce.
  • Szybkość: Jeżeli ofiara zacznie uciekać, Luna zacznie szybki sprint bez zmęczenia, jest to spowodowane zwiększoną liczbą nóg. Ta moc ma jednak związek z księżycem, gdyż ona nigdy nie dobiega do zdobyczy tylko czeka gdy ofiara upadnie z wyczerpania.
  • Paraliż: Potrafi wywołać u ofiary paraliż mięśni dzięki swoje mocy psychicznej. Sam jej przerażający wygląd powodował omdlenia.
  • Związek z księżycem: Luna ma jakiś związek z księżycem wokół planety, większość z jej potęgi jest właśnie dzięki księżycowi.

Ciekawostki Edytuj

  • Gdy się porusza, zostawia białe, perłowe kule.
  • W polskiej wersji językowej jej imię to Luna (księżyc)

Więcej w Fandom

Losowa wiki