FANDOM


Matka Marceliny to postać, która została krótko wspomniana w odcinku "Sługus". Marcelina twierdzi, że kiedy słońce ją rani, przypomina jej to chwile, kiedy jej matka ją opatrywała, co może oznaczać, że jej relacje z matką nie były wcale takie złe.

Na Wondercon 2013 zostało potwierdzone, że była ona człowiekiem. Oznacza to, że zmarła w trakcie Wielkiej Wojny Grzybów, po wojnie lub ze starości.

wystąpiła po raz pierwszy w "Nic się nie zmieni" w jednym z wspomnień Marceliny. Krótko opowiada Marcelinie o tym jak poznała Hunsona. Wygląda na to, że wraz z córką mieszka w camperze. Jej drugie wystąpienie odbyło się w "Mroczna Chmura" jednak nie miała tam żadnej kwestii.

Ciekawostki

  • W oryginalnej wersji podkładała jej głos Rebecca Sugar, autorka kreskówki "Steven Universe" i pracująca dawniej nad "Porą na Przygodę".

Mama Marceliny.png

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki