Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Matka Marceliny

1471stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze4 Udostępnij
Matka Marceliny
MatkaMarceliny.jpg
Imię Nieznane
Płeć Kobieta
Wiek Nieznany
Rasa Człowiek
Rodzina Hunson Abadeer (Mąż)

Marcelina (Córka)

Następna Postać: James Baxter

Matka Marceliny to postać, która została krótko wspomniana w odcinku "Sługus". Marcelina twierdzi, że kiedy słońce ją rani, przypomina jej to chwile, kiedy jej matka ją opatrywała, co może oznaczać, że jej relacje z matką nie były wcale takie złe.

Na Wondercon 2013 zostało potwierdzone, że była ona człowiekiem. Oznacza to, że zmarła w trakcie Wielkiej Wojny Grzybów, po wojnie lub ze starości.

wystąpiła po raz pierwszy w "Nic się nie zmieni" w jednym z wspomnień Marceliny. Krótko opowiada Marcelinie o tym jak poznała Hunsona. Wygląda na to, że wraz z córką mieszka w camperze. Jej drugie wystąpienie odbyło się w "Mroczna Chmura" jednak nie miała tam żadnej kwestii.

Ciekawostki

  • W oryginalnej wersji podkładała jej głos Rebecca Sugar, autorka kreskówki "Steven Universe" i pracująca dawniej nad "Porą na Przygodę".

Mama Marceliny.png

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej w Fandom

Losowa wiki