FANDOM


Me-Mow (tłum. Miau-Miau) to zabójczyni drugiego stopnia. Aby zostać pełnoprawnym zabójcą w Gildii, musiała zabić Królewnę Malinkę. Przeszkodził jej w tym Jake, któremu potem groziła, że jeśli nie zabije Królewny za nią, wstrzyknie mu truciznę. Jake próbował kilkukrotnie przechytrzyć Me-Mow i zabrać, odtrutkę na truciznę. Nie zdołał tego zrobić przez Finna, który nie wiedział, co się dzieje i nieświadomie pogarszał sytuację. Me-Mow pod koniec odcinka Jake kontra Me-Mow stoczyła z Finnem pojedynek. Jake uratował się od trucizny wielką wątrobą. Na koniec odcinka Me-Mow spada z klifu. Jednak ratuję się łapiąc ptaka i odlatując. Jej dalsze losy są nieznane.

Wygląd

Me-Mow jest bardzo małym kotem ze sterczącymi uszami, długim ogonem i dużymi różowymi oczami. Jest zawinięta w bandaże lub (wygląda jakby była takiego wzoru i koloru) i często nosi ze sobą truciznę. Co dziwne - nie posiada, nosa ani wąsów.

Ciekawostki

  • Żeby zostać pełnoprawną zabójczynią, musiała zabić Królewnę Malinkę. Kazała to jej zrobić Gildia Zabójców.
  • Według niej, nos Jake'a śmierdzi.
  • W Ameryce Południowej jest mężczyzną.
  • To postać stworzona przez młodego fana "Pory na Przygodę!"- Gunnara Gilmore'a.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki