FANDOM


Miasto Czarodziejów
Miastoczarodziei.png
Miasto Czarodziejów
Nazwa: Miasto Czarodziejów
Władca: Wielki Mistrz Czarodziejskich Ceremonii
Mieszkańcy: Czarodzieje
Położenie: Kraina Ooo

Miasto Czarodziejów jest to miasto zamieszkiwane przez magów. Jedynym sposobem dostania się tam jest powiedzenie hasła "czar to dar", które znają tylko czarodzieje. Aby hasło zadziałało musi zostać wypowiedziane przez czarodzieja (KB wykorzystała do dostania się tam Lodowego Króla od którego siłą wymusiła hasło, a następnie nagrała je aby móc otworzyć wrota miasta. Wszystkich, którzy podają się za magów, a nimi nie są, czeka kara zamienienia w koty, lub kije używane potem przez Czarodziejskich Strażników. Miasto Czarodziejów posiada własne więzienie co można zobaczyć w odc. "Miasto Czarodziejów". Prawdopodobnie jest rządzone przez Wielkiego Mistrza Czarodziejskich Ceremonii.

Ciekawostki Edytuj

  • W odc. "Betty" miasto nieomal nie zostało zniszczone przez Bella Noche.
  • Praktycznie żaden czarodziej nie używa różdżki. Zdarzają się wyjątki np. Ash.
  • KB uważa, że wszystkie nadprzyrodzone zdolności czarodziejów z miasta to "Fizyka dla pierwszaków". W odc. "Miasto Czarodziejów" wyjaśniła działanie wrót miasta, słowami "Ten mur, nadal tu jest. Zmieniła się tylko jego gęstość."

MieszkańcyEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki