Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Najsłodszy Kwiatek Dołeczkowy

1513stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Najsłodszy kwiatek Dołeczkowy
DimplePlantMonster.png
Nazwa Najsłodszy kwiatek Dołeczkowy
Typ roślina
właściwości potrafi szybko rosnąć, kiedy urośnie staje się złym potworem
Debiut Sługus

Najsłodszy Kwiatek Dołeczkowy wystąpił w odcinku Sługus. Marcelina kazała wtedy Finnowi zabić ten kwiatek. Chłopak myśląc, że to podpucha nie zabił go. Niestety jak się okazało trzeba było posłuchać Marceliny. Kwiatek rozrósł się i stał się zły. Kwiatek daje słodkie owoce, zawierające pomarańczowy sok. Sok ten sprawia, że u osoby która go wypije tworzy się mały dołeczek w okolicach twarzy. Kwiatka można zgładzić (kiedy jest już potworem) wyrywając mały owoc z jego głowy.

Wygląd Zewnętrzny

Kwiatek dołeczkowy na samym początku jest bardzo malutki. Jego liście przypominają trochę małe chmurki. Ma bardzo słodką twarz. Jego owoce są duże (wielkości ręki) i przypominają duże fasolki. Kiedy kwiatek urośnie (wyrasta do góry) jego twarz zamienia się w pełne kieł usta. Korzenie przypominają trochę ręce. Kiedy przetnie się kwiatka wypływa z niego pomarańczowy sok.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki