FANDOM


BMO Smutny.png Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Neddy Balonowy jest smokiem z gumy balonowej, bratem KB. Neddy tak samo jak Bonniebel, urodził się z Pragumy. KB, delikatnie spadła w kałużę wody, a krótko po tym, Neddy został zrzucony na ostrą skałę, zaczął krzyczeć i uciekać. Chociaż KB próbuje go uspokoić, Neddy przeraźliwie krzyczy pełzając przez ścieżki pełne patyków i gałązek. Odnajduje słodkie drzewo , które zaczyna ssać i z jego ciała wypływa sok. KB zbudowała dla niego bezpieczne miejsce w głębi Słodkiego Królestwa, gdzie jest sam i produkuje niezbędny Słodyczaną sok. Żył tam w spokoju dopóki Król Ooo nie krzyknął na niego i go nie wystraszył. KB z powodzeniem przyprowadza go z powrotem do domu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki