Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Obleśny potwór

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Obleśny potwór
220px-Ugly Monster.png
Imię: Obleśny potwór
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Rasa: Grudki(Prawdopodobnie)
Zajęcia/Praca: Pilnowanie przejścia
Rodzina: Nieznana
Debiut: W lochu tatusia
Obleśny Potwór (ang. Ugly Monster) jest to postać, która wystąpiła w odcinku "W lochu tatusia", gdzie pilnował przejścia. Finn i Jake spotykają go, gdy muszą wybrać drogę, którą ścieżką mają iść: Ciemnym korytarzem lub Kwiatową Drogą. Ostatecznie wybierają drugą ścieżkę co dziwi potwora i pyta się dlaczego nie zamierzają przejść jego drogą. Ci odpowiadają, że jest obleśny co sprawia potworowi smutek. Finn pociesza stwora i mówi, że powiedzieli tak, gdyż są jego przyjaciółmi i poprosił, aby poszedł się umyć.

Wygląd

Potwór jest zielony i ma wiele grudek, które są pokryte niewielkimi włosami. Usta biegną pionowo, przez co przypominają te Hunsona Abadeera, kiedy jest przemieniony w potwora. Na czubku głowy ma niewielki kwiatek. Zasiada w brązowej kałuży śluzu, który często wytryskuje z jego grudek.

Cytaty

Nikt tędy nie przejdzie!

—Obleśny potwór

Rozchmurz się! Mówimy Ci tak, ponieważ jesteśmy twoimi przyjaciółmi!

Finn

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki