FANDOM


Obleśny potwór
220px-Ugly Monster.png
Imię: Obleśny potwór
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Rasa: Grudki(Prawdopodobnie)
Zajęcia/Praca: Pilnowanie przejścia
Rodzina: Nieznana
Debiut: W lochu tatusia
Obleśny Potwór (ang. Ugly Monster) jest to postać, która wystąpiła w odcinku "W lochu tatusia", gdzie pilnował przejścia. Finn i Jake spotykają go, gdy muszą wybrać drogę, którą ścieżką mają iść: Ciemnym korytarzem lub Kwiatową Drogą. Ostatecznie wybierają drugą ścieżkę co dziwi potwora i pyta się dlaczego nie zamierzają przejść jego drogą. Ci odpowiadają, że jest obleśny co sprawia potworowi smutek. Finn pociesza stwora i mówi, że powiedzieli tak, gdyż są jego przyjaciółmi i poprosił, aby poszedł się umyć.

Wygląd

Potwór jest zielony i ma wiele grudek, które są pokryte niewielkimi włosami. Usta biegną pionowo, przez co przypominają te Hunsona Abadeera, kiedy jest przemieniony w potwora. Na czubku głowy ma niewielki kwiatek. Zasiada w brązowej kałuży śluzu, który często wytryskuje z jego grudek.

Cytaty

Nikt tędy nie przejdzie!

—Obleśny potwór

Rozchmurz się! Mówimy Ci tak, ponieważ jesteśmy twoimi przyjaciółmi!

Finn

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki