Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Ogniowy Król

1506stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Król Ognia
150px-Flame King profile image.png
Imię: Król Ognia
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Rasa: Ogniowi Ludzie
Zajęcia/Praca: Król
Rodzina: Ogniowa Królewna (Córka)

Trzech Synów

Bratanek

Brat

Ogniowy Król to postać która wystąpiła w odcinku Gorąca Miłość. Jest władcą Ogniowego Królestwa i ojcem Ogniowej Królewny. Jego ulubioną rzeczą były misie koala, lecz przestał je lubić gdy Jake je mu pokazał. Ma bratanka, który chce zdobyć tron (w odcinku "Punkt Zapalny") Mówił że jego córka jest "Groźnym żywiołem". Nie wiadomo czy jest spokrewniony z Ogniowym Hrabią, który był pokonany przez Billy'ego. Nie lubi swojego nadwornego błazna. Potrafi latać. Zabił własnego brata w walce o tron. Wmawia swojej córce kiedy jest sama że jest ona zła, tak samo jak on.

Wygląd

Jest o wiele większy od innych ogniowych ludzi. Nosi zbroję z miedzi z czerwonymi rubinami na szyi. Kolejny rubin lata nad jego głową. Jego głowa wygląda jak wielka kula ognia w zbroi.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki