Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Ogniste Wilki

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Ogniste Wilki
150px-Fire Wolf Pup.png
Nazwa: Ogniste Wilki
Władca: Brak/Nieznany
Ważniejsze Postacie: Wilcze Szczenie

Jake 2

Teren Występowania: Ogniowe Królestwo
Debiut: Dziękuję

Ogniste Wilki (ang. Fire Wolves) to stworzenia z Ogniowego Królestwa. Ich naturalnymi wrogami są stworzenia stworzone ze śniegu, takie jak Śnieżne Golemy. Po raz pierwszy pojawiają się w odcinku "Dziękuję". Jak większość wilków, przemieszczają się w stadach. W odcinku Dziękuję, Wilcze Szczenię jest przygarnięte przez śnieżnego golema na 1 dzień, by było bezpieczne. Na początku starszyzna stada zabrania szczeniakowi podchodzić do golema, jednak się w końcu przełamują co pokazuje, że nie wszystkie ogniowe wilki i śnieżne golemy są wrogami. Ogniste wilki potrafią robić piruety podczas skoków.

Wygląd

Wilki mają ciemne granatowo-fioletowe futro. Na ich ciele widać małe czerwono-pomarańczowe linie, przypominające strużki lawy. Ich gałki oczne są jasnopomarańczowe, a źrenice czerwone. Kolorystyką przypominają zbocze wulkanu po erupcji.

Ciekawostki

  • Można je nauczyć latać (Cynamonek nauczył swojego w odcinku Ziemia i woda).
  • Mają wysoką temperaturę ciała, przez co ich dotyk jest bolesny.

Więcej w Fandom

Losowa wiki