Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Ogromne Królestwo

1506stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Ogromne Królestwo
Ogromne Królestwo.png
Panorama królestwa
Nazwa Ogromne Królestwo
Ustrój Monarchia
Władca Ogromny Król
Lokacja Pod pastwiskami
Mieszkańcy Ogromny Król,

Foodboys

Ogromne Królestwo - to królestwo, które pojawia się w odcinku "Walnuts & Rain". Jest zarządzane przez Ogromnego Króla i dla sługów jest domem. Ogromne Królestwo jest dyskretnie schowane pod pastwiskami w krainie Ooo. Nieznane jest wejście główne, lecz są dwa wejścia w do królestwa: dziura w suficie i wylot pary i ciepłego powietrza nad kuchnią. Królestwo ma wielką kuchnię w której są przygotowywane potrawy dla Ogromnego Króla.

Wygląd Edytuj

Ogromne Królestwo jest wielkim pokojem otoczonym półkami z żywnością i książkami. W środku królestwa znajduje się kuchnia z jedzeniem przygotowywanym przez "Foodboys", nad nią znajduje się wylot pary i ciepłego powietrza, do którego wpadł 7718. W królestwie znajdują się dwa trony (nie wiadomo dlaczego). Przy ścianach znajdują się drabiny, aby słudzy mogli wchodzić po książki i jedzenie. Na wylocie pary znajduje się zegar, który uwielbia Ogromny Król.

Mieszkańcy Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki