FANDOM


Ogromne Królestwo
Ogromne Królestwo
Panorama królestwa
Nazwa Ogromne Królestwo
Ustrój Monarchia
Władca Ogromny Król
Lokacja Pod pastwiskami
Mieszkańcy Ogromny Król,

Foodboys

Ogromne Królestwo - to królestwo, które pojawia się w odcinku "Orzechy i deszcz". Jest zarządzane przez Ogromnego Króla i dla sługów jest domem. Ogromne Królestwo jest dyskretnie schowane pod pastwiskami w krainie Ooo. Nieznane jest wejście główne, lecz są dwa wejścia w do królestwa: dziura w suficie i wylot pary i ciepłego powietrza nad kuchnią. Królestwo ma wielką kuchnię w której są przygotowywane potrawy dla Ogromnego Króla.

Wygląd Edytuj

Ogromne Królestwo jest wielkim pokojem otoczonym półkami z żywnością i książkami. W środku królestwa znajduje się kuchnia z jedzeniem przygotowywanym przez "Ludzi z Jedzenia", nad nią znajduje się wylot pary i ciepłego powietrza, do którego wpadł 7718. W królestwie znajdują się dwa trony (nie wiadomo dlaczego). Przy ścianach znajdują się drabiny, aby słudzy mogli wchodzić po książki i jedzenie. Na wylocie pary znajduje się zegar, który uwielbia Ogromny Król.

Mieszkańcy Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki