Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Ogromny Król

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Ogromny Król
Wielkikról.png
Nazwa Ogromny Król
Płeć Meżczyzna
Rasa Humanoid
Zajęcie/Praca Król
Krewni Mega Ropuch (Prawdopodobnie)
Wprowadzony w Walnuts & Rain

Ogromny Król to władca ogromnego królestwa. Jest gigantycznym humanoidem, z wieloma pracownikami, których nazywa "Foodboys", którzy go karmią i dbają o jego potrzeby. Król ma wielką pasję do zegarów, a zwłaszcza tego pokazanego w odcinku "Walnuts & Rain". Król bardzo się wściekł, ponieważ jego zegar został zniszczony. Został mocno uderzony przez Jake'a.

Wygląd Edytuj

Ogromny Król jest otyły i ma zieloną skórę i wielką fałdę tłuszczu na szyi. Jest on zupełnie łysy z wyjątkiem jego głowy w pobliżu uszu. Nosi złotą koronę i długą niebieską suknie z białym futrem w czarne kropki. Nosi także spodnie w różowe i kremowe paski pod jego szatami. Jest on tak otyły, że prawie nie mógł wstać z tronu.

Osobowość Edytuj

Wielkiemu królowi bardzo zależy, aby jego pracownicy dbali o niego. W odcinku "Walnuts & Rain" traktuje Finna jak dziecko i karze mu zostać w jego królestwie, żeby Finn został w jego królestwie karze dać mu jedzenie i jak sam twierdzi mówi mu, że dobre rzeczy przyjdą, jeżeli tu zostanie. Król bardzo lubi patrzeć jak postacie w jego zegarze wykonują różne czynności. Na końcu odcinka król chciał złapać Finna co może oznaczać że chciał przebywać z kimś w swoim królestwie. Bardzo się zdenerwował, gdy jego zegar i jedzenie zostały zniszczone.

Ciekawostki Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki