FANDOM


BMO Smutny.png Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Pamiętnik Betsy
Pamiętnik.png
Nazwa: Pamiętnik
Twórca/Pochodzenie: Betsy
Typ: Pamiętnik
Posiadacz: Betsy (dawniej)

T.V. Jake

Pokazane w odcinku: The Diary

Pamiętnik Betsy to pamiętnik napisany przez pielęgniarkę Betsy.

Wygląd Edytuj

Ma on różową okładkę z różą i napisem "Diary", jest on lekko naderwany w prawym górnym rogu. Posiada on dużo kartek z kolorowymi rysunkami i głównie napisami "Love Justin". Ma on kilka wyrwanych stron pod koniec książki.

Młodość Betsy Edytuj

Betsy napisała go gdy była nastolatką. Opisywała tam jak uczyła się w liceum oraz o jej uczuciach do Justina. Pisało tam głównie o jej historiach, na przykład: o chorobie i randce z Justinem. Po zapisaniu całego dziennika włożyła go do plastikowej torebki i wrzuciła do rzeki.

W Porze na Przygodę Edytuj

Po raz pierwszy pojawia się w odcinku "The Diary", gdzie T.V. wpada do rzeki, która wyschła i znajduje pamiętnik. T.V. czytał go z wielką ciekawością i bardzo się zezłościł kiedy zobaczył kilka wyrwanych stron. To znaczy, że Betsy opisywała ciekawe rzeczy. Gdy T.V. poszedł w opisane miejsce (Drzewo Miłości) zobaczył pozytywkę z tańczącymi postaciami.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki