Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Pan Jednorożek

1423strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze3 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Pan Jednorożek
Pan Jednorożek
Pan.png
Imię: Pan Jednorożek
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Rasa: Jednorożki
Zajęcie: Środek transportu Balonowego Księcia
Rodzina: Cake (dziewczyna)

Pan Jednorożek jest męskim odpowiednikiem Panny Jednorożek. Występuje w odcinku "Fionna i Cake". Komunikuje się z innymi za pomocą alfabetu Morse'a.

Wygląd

Jest długi (tak jak większość Jednorożków). W przeciwieństwie do innych Jednorożków ma czarne umaszczenie futra i szarą postrzępioną grzywę,oraz szary ogon. Posiada biało-srebrny róg.

Rola w odcinku

Jest pupilem Balonowego Księcia i nie robi nic więcej poza przenoszeniem go z jednego miejsca na drugie. Wykazuje sympatię do Cake

Ciekawostki

  • Nie wiadomo, w jaki sposób lata, gdyż ciała Jednorożków pobierają energię od słońca, dzięki czemu Jednorożki latają. Dzieje się tak, ponieważ ich ciała są w kolorach tęczy.
  • Prawdopodobnie zmienia przedmiotom kolor na czarno-biały.
  • Po angielsku nazywa się monochromicorn (od monochromic (jednobarwny) i unicorn (jednorożec) - jakby "jednobarworożec"), a jednorożki w oryginalnym świecie nazywają się rainicorn (od rainbow (tęcza) i unicorn - jakby "tęczorożec").

Więcej w Fandom

Losowa wiki