Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Patience St. Pim

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Patience St. Pim
Patience St. Pim1.png
Imię: Patience St. Pim
Płeć: Kobieta
Wiek: 28
Rasa: Ludzie
Patience St. Pim to obecna reprezentantka wody, jest żywiołakiem tego żywiołu. Pierwszy raz pojawiła się w odcinku Elemental.

Wygląd Edytuj

Patience ma niebieską skórę, włosy koloru ciemno granatowego ułożonego w podwójny kucyk. Nosi okulary przeciwsłoneczne, ciemno czerwony żakiet i jasne spodnie. Wydaje się że jej usta są umalowane błękitną szminką.

Historia Edytuj

Historia Patience sięga jeszcze czasu prze Wielką Wojną Grzybów. W pewnym momencie odkryła że posiada lodowe moce i poznała ludzi z podobnymi zdolnościami. W czwórkę zaczęli się spotykać w miejskiej kafejce i doszli do wniosku że są reprezentantami czterech żywiołów: Ognia, Lodu, Słodyczy i Szlamu. Podczas spotkań doświadczyli wizji w których widzieli powstanie Króla Złego i koniec cywilizacji ludzkiej. Patience powiedziała że przetrwa apokalipse, ale reszta nie była pewna czy przeżyją. Ostatecznie zamraża się na jeziorze, kilka sekund przed uderzeniem grzybowej bomby i początkiem wojny.

Prawie 1000 lat później Patience odnajdują, w lodowym królestwie, Finn, Jake i Lodowy Król. Z początku grzecznie przedstawia się bohaterom, ale gdy jej plany nie podobają się Finnowi i Jake'owi, bez wahania ich zamraża. Patience nakazała Lodowemu Królowi porwać 3 księżniczki (Królewnę Balonową, Królewnę Ognia i Królewnę Szlamu). Gdy Lodowy Król wykonuje polecenie a królewny są w połowie zamrożone, opowiada im historię o żywiołach i o tym że same są żywiołakami. Królewna Balonowa z początku sceptycznie nastawiona do opowieści Patience, przekonuje się gdy dziewczyna pokazuje jej własne ukryte moce. Reprezentantka wody mówi im że powinny się połączyć. Królewny nie są jednak zainteresowane propozycją Patience i uwalniając się pokonują żywiołaka przylepiając go do ściany szlamem. Lodowy Król pomaga jej się wydostać, a sam oświadcza że już nie długo każdy mieszkaniec krainy Ooo dowie się o jej obecności.

Moce Edytuj

Posiada znacznie lepsze lodowe moce od Lodowego Króla, jest nawet silniejsza od Evergreen'a który zawsze przed użyciem zaklęcia wykonuje różne inkantacje, a dla niej użycie lodu nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami.

Ciekawostki Edytuj

  • Patience nazwała Lodowego Króla, swoim chłopakiem.
  • Patience będzie prawdopodobnie, nowym czarnych charakterem w 8 sezonie.

Więcej w Fandom

Losowa wiki