Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Patrycja

Przekierowano z Patience St. Pim

1472strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Patrycja to obecna reprezentantka lodu, jest żywiołakiem tego żywiołu. Pierwszy raz pojawiła się w odcinku Pierwiastek.

Wygląd Edytuj

Patrycja ma niebieską skórę, włosy koloru ciemno granatowego ułożonego w podwójny kucyk. Nosi okulary przeciwsłoneczne, ciemno czerwony żakiet i jasne spodnie. Wydaje się że jej usta są umalowane błękitną szminką.

Historia Edytuj

Historia Patrycji sięga jeszcze czasu przed Wielką Wojną Grzybów. W pewnym momencie odkryła że posiada lodowe moce i poznała ludzi z podobnymi zdolnościami. W czwórkę zaczęli się spotykać w miejskiej kafejce i doszli do wniosku że są reprezentantami czterech żywiołów: Ognia, Lodu, Słodyczy i Szlamu. Podczas spotkań doświadczyli wizji w których widzieli powstanie Króla Złego i koniec cywilizacji ludzkiej. Patrycja oznajmiła że przetrwa apokalipsę, ale reszta nie była pewna czy przeżyją. Ostatecznie zamraża się na jeziorze, kilka sekund przed uderzeniem grzybowej bomby i początkiem wojny.

Prawie 1000 lat później Patrycję odnajdują, w lodowym królestwie, Finn, Jake i Lodowy Król. Z początku grzecznie przedstawia się bohaterom, ale gdy jej plany nie podobają się Finnowi i Jake'owi, bez wahania ich zamraża. Patrycja nakazała Lodowemu Królowi porwać 3 księżniczki (Królewnę Balonową, Królewnę Ognia i Królewnę Szlamu). Gdy Lodowy Król wykonuje polecenie a królewny są w połowie zamrożone, opowiada im historię o żywiołach i o tym że same są żywiołakami. Królewna Balonowa z początku sceptycznie nastawiona do opowieści Patrycji, przekonuje się gdy dziewczyna pokazuje jej własne, ukryte moce. Reprezentantka lodu mówi im że powinny działać wspołnie. Królewny nie są jednak zainteresowane propozycją Patrycji i uwalniając się pokonują żywiołaka przylepiając go do ściany szlamem. Lodowy Król pomaga jej się wydostać, a sam oświadcza że już nie długo każdy mieszkaniec krainy Ooo dowie się o jej obecności.

Moce Edytuj

Posiada znacznie lepsze lodowe moce od Lodowego Króla, jest nawet silniejsza od Evergreen'a który zawsze przed użyciem zaklęcia wykonuje różne inkantacje, a dla niej użycie lodu nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami.

Ciekawostki Edytuj

  • Patrycja nazwała Lodowego Króla, swoim chłopakiem.
  • Patrycja będzie prawdopodobnie, nowym czarnych charakterem w 8 sezonie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej w Fandom

Losowa wiki