Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Pielęgniarka Betsy

1513stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Pielęgniarka Betsy
Betsy.png
Nazwa Betsy
Płeć Kobieta
Rasa Słodyczanka
Zawód Pielęgniarka
Krewni Nienazwany wujek
Wprowadzony w Śmiertelny upadek
Ostatnie pojawienie The Diary

Betsy - to Słodyczanka, jest pielęgniarką oraz autorką pamiętnika z odcinka The Diary.

Wygląd Edytuj

Pielęgniarka Betsy jest w kształcie kwadratowego ciastka. Ma ona kolor beżowy, nosi różową koszulkę i czapkę z czerwonym krzyżem.

Charakter Edytuj

Pielęgniarka pracuje w szpitalu, gdzie współpracuje z Królewna Balonową i Doktor Królewną. Uczestniczyła w operacji Królewny Balonowej (Śmiertelny Upadek). Ponadto była w stanie wynaleźć lekarstwo na chorobę (The Diary).

Pielęgniarka wierzy w nadprzyrodzone zdolności i magię (Tylko dla Czarodziejów), w tym odcinku niechętnie udziela pomocy medycznej Skrobkowi. W "Nemesis" zdaje się należeć do tajnej organizacji.

Betsy jest autorką dziennika z odcinka "The Diary". Syn Jake'a, TV, znajduje jej dziennik, w którym wyraża uczucia do Justina. Umówiła się z nim na randkę, lecz przyłapała go na oszustwie z kolegami. Ostatecznie ich związek rozpadł się.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki