FANDOM


Pielęgniarka Betsy
Betsy
Nazwa Betsy
Płeć Kobieta
Rasa Słodyczanka
Zawód Pielęgniarka
Krewni Nienazwany wujek
Wprowadzony w Śmiertelny upadek
Ostatnie pojawienie The Diary

Betsy - to Słodyczanka, jest pielęgniarką oraz autorką pamiętnika z odcinka The Diary.

Wygląd Edytuj

Pielęgniarka Betsy jest w kształcie kwadratowego ciastka. Ma ona kolor beżowy, nosi różową koszulkę i czapkę z czerwonym krzyżem.

Charakter Edytuj

Pielęgniarka pracuje w szpitalu, gdzie współpracuje z Królewna Balonową i Doktor Królewną. Uczestniczyła w operacji Królewny Balonowej (Śmiertelny Upadek). Ponadto była w stanie wynaleźć lekarstwo na chorobę (The Diary).

Pielęgniarka wierzy w nadprzyrodzone zdolności i magię (Tylko dla Czarodziejów), w tym odcinku niechętnie udziela pomocy medycznej Skrobkowi. W "Nemesis" zdaje się należeć do tajnej organizacji.

Betsy jest autorką dziennika z odcinka "The Diary". Syn Jake'a, TV, znajduje jej dziennik, w którym wyraża uczucia do Justina. Umówiła się z nim na randkę, lecz przyłapała go na oszustwie z kolegami. Ostatecznie ich związek rozpadł się.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki