Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Pielęgniarki Klaun

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Pielęgniarka Klaun
Pielęgniarka klaun.png
Nazwa Pielęgniarka Klaun
Płeć Kobieta
Zajęcia/Praca Pielęgniarka Klaun
Debiut "Mój sposób"

Pielęgniarki Klaunowe to postacie, które pokazały się w odcinku Mój sposób . Jake zatrudnił je po tym, gdy razem z Finnem złamali sobie palce skacząc z ptaków. Jake postanowił zapłacić im z góry, by zostały na tyle ile trzeba. Wierzyły, że uleczą złamane palce Finna i Jake'a całując je, ku przerażeniu Finna i radości Jake'a. Zachowywały się one podobnie do klaunów, można zobaczyć jak: latają dzięki balonom, jeżdżą na monocyklach, puszczają bańki pierdząc i jak żonglują. Jake twierdzi, że są zabawne. Mówiąc ciągle, że "jest to jedyny sposób" by go wyleczyć, powodowały u Finna traumy.

Wygląd

Klaunowe Pielęgniarki są pomalowane jak klauni. Noszą na głowie czapki pielęgniarskie z z sercem na środku. Niektóre mają wyróżniające się stroje, lecz większość ma na sobie białą  koszulkę z kołnieżykiem i spódnicę baletnicy.        

Wyróżniające się Pielęgniarki

  • Kierowniczka: Pielęgniarka Klaun.
  • Wielka Klaunowa Pielęgniarka.

Więcej w Fandom

Losowa wiki