Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Pożeracz Strachu

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Pożeracz Strachu
Fear Feaster-1-.png
Imię: Pożeracz Strachu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Zajęcie/Praca: Napędzanie ludziom strachu
Debiut: Ocean Strachu

Pożeracz Strachu wystąpił w odcinku "Ocean Strachu". Mieszkał i nadal mieszka w brzuchu Finna, wraz z trzema mądrymi Mędrcami. To on zwiększał lęk chłopca przed oceanem. Wydobywał się z jego brzucha i mówił coś w stylu "Ale z ciebie tchórz". Pożeracz Strachu wmawiał mu też że jeśli czegoś się boi to nie jest, nie zasługuje by być bohaterem. W końcu, przybyło trzech Mędrców i przekonało Finna o tym że jest najlepszym bohaterem w świecie. Pojawił się potem w odcinku Król Robak otworzył wtedy kufer z największymi lękami Finna. Ostatecznie Pożeracz Strachu został zniszczony dzięki ostrzu traw Finna. W końcu Finn pokonał lęk przed oceanem.

Wygląd ZewnętrznyEdytuj

Pożeracz Strachu to czarny dym. Ma duże oczy, małe wąsiki i zęby. Jego twarz przypomina taflę wody.   

CiekawostkiEdytuj

  • Obwódki wokół oczu Pożeracza Strachu są podobne do tych Rigby'ego ze Zwyczajnego Serialu.
  • W odcinku Billy's Bucket List Finn podświadomie, przy pomocy ostrza traw pokonał Pożeracza Strachu, a co za tym idzie lęk przed oceanem.

Więcej w Fandom

Losowa wiki