FANDOM


BMO Smutny.png Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Ręka Królewny Balonowej
Ręka Królewny Balonowej.jpg
Właściciel: Finn
Twórca: Królewna Balonowa
Typ: Przedmiot
Odcinek: The Tower

Ręka Królewny Balonowej to ręka, którą posługiwał się Finn z początku odcinka, The Tower. Ręka Królewny Balonowej jest duża i kolorowa. Finn miał problemy z używaniem jej w sposób, jaki by mu odpowiadał.

WyglądEdytuj

Jest to nienaturalnie duża ręka zrobiona z trzech dużych kulek (prawdopodobnie są to słodycze) w kolorach ciemny róż, biały z różową posypką i jasny róż.Palce tworzą cztery pianki.


Funkcja Edytuj

Ręka miała odgrywać funkcje prowizorycznej ręki Finna. Finn miał nad nią ograniczoną kontrolę.Z niepowodzeniem przyrządzał przy jej użyciu spaghetti.Niemożliwe dla Finna było nawet otwarcie nią lodówki.Ostatecznie , trudności z używaniem ręki doprowadziły Finna do szału przez co ręka została zniszczona.


CiekawostkiEdytuj

  • Ręka jest tak ciężka , że Finn (niechcący) złamał nią stół na pół, a także zrobił dziurę w podłodze.
  •  Ręka samoistnie wybuchła.
  • Ręka Królewny Balonowej nie była jedyną jaką otrzymał w prezencie Finn. W odcinku The Tower, Jake pokazuje inne prototypy rąk dla Finna. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki