Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Ron James

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Ron James
Ron James.png
Imię: Ron James
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Rasa: Czarodziej
Zajęcie: Właściciel sklepu z zaklęciami
Debiut Tylko dla Czarodziejów

Pojawił się w odcinkach takich ja Tylko dla CzarodziejówBetty oraz w Thanks for the Crabapples, Guiseppe. To właściciel Sklepu z Zaklęciami, który mieści się w Mieście Czarodziejów. Finn, Jake oraz Królewna Balonowa szukali w tym sklepie zaklęcia na katar dla Skrobka. Ron James poinformował ich co mogą kupić w tym sklepie, jak np. zaklęcia o rożnym stopniu trudności. Ron powiedział też, że Sklep z Zaklęciami oferuje możliwość zwrotu pustych butelek. Królewna Balonowa spytała go, jak te zaklęcie działa i przez to właściciel zrozumiał, że są oszustami wiec nacisnął czerwony guzik za ladą i w tej chwili pojawili się Czarodziejscy Strażnicy, ale Królewna Balonowa złapała w biegu potrzebną buteleczkę zaklęciem. Później okazuje się, że Ron James sprzedał im niewłaściwe zaklęcie.

WyglądEdytuj

Ma prostokątną głowę i długą szyję. Jego skóra jest zielona. Oczy ma daleko od siebie. Na sobie ma różową bluzkę.

Więcej w Fandom

Losowa wiki