Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Słoniczka (Odcinek)

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Słoniczka
Titlecard S1E4 treetrunks.jpg
Sezon 1, Odcinek 4
Oryginalny tytuł: "Tree Trunks"
Premiera: 12 kwietnia 2010 Ziemia.png
8 lutego 2011 Polska.png
Kod produkcji: 692-016
Reżyseria: Larry Leichliter
Scenariusz: Bert Youn
Sean Jimenez
Poprzedni: "Więźniowie Miłości"
Następny: " Księgowidło"

Słoniczka (ang. Tree Trunks) to piąty odcinek serialu Pora na Przygodę, a dokładniej czwarty odcinek pierwszego sezonu.

Streszczenie

Finn i Jake wyruszają z Słoniczką na niebezpieczne poszukiwanie kryształowego jabłka, najlepszego jabłka w całej Krainie Ooo.

Opis

Finn i Jake bawią się mieczami. Słoniczka woła chłopców na szarlotkę. Kiedy Słoniczka podaje szarlotkę usiada na niej mucha i ją wyrzuca. Podaje chłopcom drugie ciasto. Gdy chłopcy skończyli jeść Słoniczka pyta ich co by zrobili jak by mogli zrobić wszystko. Finn mówi ,że poleciał by w kosmos walczyć z kosmicznymi potworami. A Jake wyrzeźbi swoją twarz na księżycu. Słoniczka mówi ,że chciałaby zjeść Kryształowe Jabłka ,które znajduje się w złym lesie. Finn i Jake chcą spełnić jej życzenie.

Gdy docierają do Złego Lasu drogę toruje im wielka masa ciała. Gdy Finn staje z nią do walki tymczasem Słoniczka oblepia go naklejkami. Potwór w końcu ucieka gdy Finn odcina mu jedną rękę. Niedługo potem do Słoniczki przylatuje Szkieletowy motylek więc zaczyna za nim iść. Idzie z nim w głąb lasu a za nimi idą Złe znaki drogowe Słoniczka niczego nie świadoma zaprasza ich na herbatkę. Chłopcy orientują się ,że Słoniczka zniknęła więc idą ją ratować i udaje im się pokonać znaki ,ale to jeszcze nie koniec. Następną przeszkodą jest Mózgowa Bestia. Finn zaczyna z nią walczyć, ale przygodowy instynkt Słoniczki podpowiada jej że powinna go uwieść lecz jej pomysł skutkuje średnio. W samom porę Finn znajduje słaby punkt w postaci wielkiego klejnotu i zabija bestię.

Finn zaczyna krzyczeć na Słoniczkę a ona ucieka z płaczem ,żeby odnaleźć sama Kryształowe Jabłko ,które rośnie wewnątrz drzewa w kształcie grzyba. Słoniczce udaje się odnaleźć Jabłko.Niestety zjawia się Kryształowy Strażnik ,który kopiuje każdy ich ruch.Kiedy chłopcy próbują zwalczyć ,Słoniczka i jej kolega motyl zaczynają tańczyć i to odwraca uwagę strażników. Bohaterowie chcą go teraz zabić ale nie udaje im się to bo potwór może robić kilka czynności na raz.

Bohaterowie zdają sobie sprawę ,że muszą zrobić to w stylu Słoniczki. Chłopcy się malują i zaczynają tańczyć podobnie jak ona .Próbują przechytrzyć potwora ,aby Słoniczka mogła ugryźć Kryształowe Jabłko. Kiedy ugryzła kawałek Jabłka nagle wybucha, pozostawiając Finn'a Jake'a oraz Kryształowych Strażników w szoku i patrzą na siebie. Ostatnią sceną jest jak Słoniczka po zjedzeniu Jabłka idzie śmiejąc się. (Więcej można się dowiedzieć w odc.Kryształy Mają Moc

Bohaterowie

Bohaterowie Główni:

Bohaterowie Drugoplanowi

Jake jedzący szarlotke.jpg

Jake zjada szarlotkę

Miejsca

Ślimak

W tym odcinku ślimak pojawia się obok Słoniczki podczas rozkładania pikniku.

Ciekawostki

  • Kiedy Słoniczka nakleja naklejkę z koniem mówi na niego jednorożec bez rogu.
  • Kontynuacją odcinka jest odc. Kryształy Mają Moc.
  • Słoniczka ma chore serce.

Wideo

  • Wersja Polska
Słoniczka PL11:25

Słoniczka PL

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki