Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Słoniczka (postać)

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Słoniczka
Trunks.png
Słoniczka
Imię: Słoniczka
Wiek: ok.50
Płeć: Kobieta
Rasa: Słoń
Zajęcia/Praca: Zajmowanie się swoim sadem oraz ogrodem, opiekowanie się Słodziakiem (Król Zły) i Robienie szarlotki
Rodzina: Matka Słoniczki(matka) Wacek, Rafcio, Donek(ex mężowie) Pan Świnia(mąż)

Król Zły (adoptowane dziecko)

Słoniczka to żółty słoń pigmej, przyjaciółka Finn'a i Jake'a. Pierwszy raz wystąpiła w odcinku "Panika na Śpiącym Przyjęciu". W odcinku Słoniczka ugryzła kryształowe jabłko i eksplodowała po czym widziano ją biegnącą i śmiejącą się we wnętrzu kryształu. Później okazało się, że jabłko przeobraziło ją w zimnokrwistą dyktatorkę i kazała porwać Finn'a i zamienić go w kryształ, jednak udało się ją powstrzymać i przywrócić ją do pierwotnej postaci.Jej mężem jest Pan Świnia. Uwielbia jabłka, i potrafi piec z nich szarlotki. Mieszka na skraju lasu. Finn i Jake uwielbiają jej szarlotkę. Jest w podeszłym wieku. Wychowuje i opiekuje się Słodziakiem.

Cechy charakteru

Słoniczka jest bardzo wrażliwa. Często płacze. Najważniejszą rzeczą dla niej jest sad z pięknymi jabłkami. Chociaż jest wrażliwa, nie jest potulnym słonikiem. Jest bardzo szczera oraz honorowa (przyznała się, że ukradła jabłka, chociaż tego nie zrobiła). Lubiana przez wszystkich, każdy o niej powie, że jest słodka, miła i uprzejma. 

Ciekawostki

  • W odcinku "Kryształy Mają Moc " chciała wyjść za Finn'a, ale w późniejszych odcinkach zakochała się w Panu Śwince.
  • Dostała tytuł Kwarcjanny.
  • Jej imię w oryginalnej wersji to "Tree Trunks", w dosłownym tłumaczeniu Tree = Drzewo, Trunks = Trąby Słonia. Po angielsku "Tree Trunk" to kora drzewa.
  • Finn i Jake uważają, że piecze najlepszą szarlotkę na świecie.
  • Jest Słodyczanką.
  • Jej ulubiony napój to sok jabłkowy.
  • Oskarżyła się o kradzież własnych jabłek.
  • Ma słabe serce.
  • W odcinku "Escape form the Citadel" chciała się rozwieść z Panem Świnią ale zmieniła zdanie kiedy dostała w tym samym odcinku przeobrażonego Króla Złego.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki