Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Shape-shifter

1440stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze2 Udostępnij
Shape-shifter
Jezu...png
Imię: Shape-shifter Zmiennkształtny
Rodzina Jake (syn)

Jake Jr. (wnuczka)

T.V. (wnuk)

Kim Kil Whan (wnuk)

Charlie (wnuczka)

Viola (wnuczka)

Bronwyn (prawnuczka)

Debiut: Joshua and Margaret Investigations"

Shape-shifter (ang."Zmiennokształtny") jest postacią która po raz pierwszy pojawiła się w odcinku "Joshua and Margaret Investigations". Najwyraźniej pochodzi z obcego świata lub innego wymiaru, w wyniku jego ugryzienia Joshua "urodził" Jake'a, więc technicznie rzecz biorąc, jest to jego ojciec. Wspomniano, że Shape-shifter zaatakował także innych mieszkańców Ooo, możliwe jest więc że jego celem było stworzenie na Ziemi swego potomstwa do sobie tylko znanych celów.  

WyglądEdytuj

Istota jest w kolorze niebieskim, ma cztery nogi i pięć żółtych oczu z czerwonymi źrenicami, ułożonych na planie gwiazdy. Liczbę oczu jak i nóg może zmieniać podczas transformacji. Posiada usta otwierające się w różne strony oraz wiele ostrych zębów. Może zmieniać się w sowę, kota, dziecko oraz przybrać wiele innych, nieznanych form.

UmiejętnościEdytuj

Może manipulować swoim ciałem tak, aby przybrało dowolny kształt i rozmiar, podobnie jak Jake, tyle że czyni to w bardziej płynny sposób. Ze znanych nam form, może zmienić się w sowę, kota oraz humanoida. Może wystrzelać wiązki energii a także otworzyć portal do innego wymiaru. Może też rozmnażać się poprzez wstrzykiwanie swego jadu innym istotom.

CiekawostkiEdytuj

  • Usta Jake Jr. są podobne do paszczy potwora, co oznacza, że prawdopodobnie jest to cecha przekazana z Istoty do Jake'a, a potem do Jake Jr.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej w Fandom

Losowa wiki