FANDOM


Smoki
200px-Dragon.png
Smok
Nazwa: Smoki
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Smoki
Debiut: Wspomnienia z góry Kup Kup
Następna postać Orzechowa Księżna

Smoki - są to wielkie potwory zamieszkujące Krainę Ooo. Po raz pierwszy smok pojawia się w Wspomnienia z góry Kup Kup. W tym odcinku smok narzeka, że swędzi go tyłek. Ma głęboki szorstki głos. Problem swędzącego zadka rozwiązał Finn, który powoduje, że małe kaktusy rosną, wtedy smok ociera zadek o kaktusy i zieje ogniem z radości.

Kolejny smok pojawia się w odcinku "Jego Bohater", gdzie goni szewca, a w " Oczach" widać zabitego smoka na początku odcinka. Widać go również w odcinku Davey, gdzie Finn przecina smoka na pół.

Wygląd

To duże smoki z workami na bokach szyi w kolorze czerwonym lub zielonym, które wydają się być związane z umiejętnością ziania ogniem. Pomimo wielkości, skrzydła są bardzo małe. Ogon przypomina ogon syreny, który dzieli się na dwa i lekkie loki. Na ich brzuchu są małe guzki. Ma również małe łapy i dość widoczne pośladki.                

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki