Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Smoki

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Smoki
200px-Dragon.png
Smok
Nazwa: Smoki
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Smoki
Debiut: Wspomnienia z góry Kup Kup
Następna postać Orzechowa Księżna

Smoki - są to wielkie potwory zamieszkujące Krainę Ooo. Po raz pierwszy smok pojawia się w Wspomnienia z góry Kup Kup. W tym odcinku smok narzeka, że swędzi go tyłek. Ma głęboki szorstki głos. Problem swędzącego zadka rozwiązał Finn, który powoduje, że małe kaktusy rosną, wtedy smok ociera zadek o kaktusy i zieje ogniem z radości.

Kolejny smok pojawia się w odcinku "Jego Bohater", gdzie goni szewca, a w " Oczach" widać zabitego smoka na początku odcinka. Widać go również w odcinku Davey, gdzie Finn przecina smoka na pół.

Wygląd

To duże smoki z workami na bokach szyi w kolorze czerwonym lub zielonym, które wydają się być związane z umiejętnością ziania ogniem. Pomimo wielkości, skrzydła są bardzo małe. Ogon przypomina ogon syreny, który dzieli się na dwa i lekkie loki. Na ich brzuchu są małe guzki. Ma również małe łapy i dość widoczne pośladki.                

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki