FANDOM


Sparkle
Bubble1
Imię: Sparkle
Wiek: Nieznany
Rasa: Nieznana
Rodzina: Matka Sparkle
Występuje w odcinku: BMO Lost

Sparkle to niemowlę, które BMO i Bąbelek znależli w lesie w odcinku "BMO Lost".

WyglądEdytuj

Sparkle jest bardzo duży jak na niemowlę. Jest wielkości około pięcioletniego ludzkiego dziecka. W przeciwieństwie do większości bohaterów jego oczy nie są zwykłymi czarnymi kropkami, lecz normalnymi oczami ze źrenicami, a nawet rzęsami. Jest gruby, łysy, ma różową skórę i wystający pępek. Ma jeden ząb . Nosi białą pieluszkę. Palce jego lewej ręki są zrośnięte. Służą najprawdopodobniej do komunikacji jego gatunku. Można to wywnioskować po tym, że jego matka, gdy go szukała, dmuchała  w swoją tak samo zdeformowaną dłoń, wydając dźwięki podobne do trąbienia słonia.

HistoriaEdytuj

Kiedy BMO zgubił się w lesie, podczas podróży z Bąbelkiem znalazł Sparkle. Swierdził, że jest pięknym dzieckiem. Zadecydowali, że muszą go jakoś nazywać. Bąbelek powiedział, że pasuje mu imię Sparkle, ale BMO uważał, że wygląda raczej jak Ricky. Zabrali go ze sobą. Po jakimś czasie usłyszeli ryki. Byli pewni, że to potwór i muszą uciekać. Okazało się, że to była Matka Sparkle, która w ten sposób nawoływała swoje dziecko.

CiekawostkiEdytuj

  • Sparkle jest bardzo podobny do Olbrzyma
Buble
Bubble1

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki