Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Strażnicy Cytadeli

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Strażnicy Cytadeli
24ApGpx.jpg
Imię: Strażnicy Cytadeli
Płeć: Brak
Zajęcia:Praca: Obrona Kryształowej Cytadeli
Status: Wymarły
Strażnicy Cytadeli - To grupa sześciu starożytnych strażników Kryształowej Cytadeli. Ich zadaniem jest znalezienie, aresztowanie i zamknięcie, istot które popełniły kosmiczne zbrodnie (zniszczenie planety). Oni zawsze czuwają niedaleko cytadeli i pilnują by nikt się nie uwolnił. Jeśli komuś uda się jakoś uciec, strażnicy natychmiast wystrzeliwują z swoich głów potężny, biały laser w stronę uciekiniera który zostaje unicestwiony na miejscu. Po wydarzeniach z "Ucieczka z Cytadeli" są uważani za wymarłych.

Wygląd Edytuj

Są stworzeni z różowego kryształu i głównego układu nerwowego. Mają Humanoidalny wygląd i każdy z nich ma co najmniej jedno ramię i załamane nogi.

Zdolności Edytuj

Strażnicy mogą tworzyć portale do dowolnego wszechświata, aby odnaleźć kosmicznych przestępców. Mogą zamrozić przestępce w różowym krysztale i przetransportować go do Kryształowej Cytadeli. Potężne lasery które wystrzeliwują natychmiast zabijają. Ich krew ma właściwości regeneracyjna które zapobiegają się starzeniu i od razu leczą rany, krew jednak nie może przywrócić kości. Ich krew był na tyle potężna żeby odnowić ciało Króla Złego. Mimo że byli bardzo potężni to jednak wszyscy zostali z łatwością zabici przez Złego, który zaraził ich czarną zarazą z którą nawet krew strażników nie mogła się równać.

Więcej w Fandom

Losowa wiki