FANDOM


Strażnicy Cytadeli
24ApGpx
Imię: Strażnicy Cytadeli
Płeć: Brak
Zajęcia:Praca: Obrona Kryształowej Cytadeli
Status: Wymarły
Strażnicy Cytadeli to grupa sześciu starożytnych strażników Kryształowej Cytadeli. Ich zadaniem jest znalezienie, aresztowanie i zamknięcie, istot które popełniły kosmiczne zbrodnie (np. zniszczenie planety). Oni zawsze czuwają niedaleko cytadeli i pilnują by nikt się nie uwolnił. Jeśli komuś uda się jakoś uciec, strażnicy natychmiast wystrzeliwują z swoich głów potężny, biały laser w stronę uciekiniera który zostaje unicestwiony na miejscu. Po wydarzeniach z "Escape From The Citadel" są uważani za wymarłych.

Wygląd Edytuj

Są stworzeni z różowego kryształu i głównego układu nerwowego. Mają Humanoidalny wygląd i każdy z nich ma co najmniej jedno ramię i załamane nogi.

Zdolności Edytuj

Strażnicy mogą tworzyć portale do dowolnego wszechświata, aby odnaleźć kosmicznych przestępców. Mogą zamrozić przestępce w różowym krysztale i przetransportować go do Kryształowej Cytadeli. Potężne lasery które wystrzeliwują natychmiast zabijają. Ich krew ma właściwości regeneracyjna które zapobiegają się starzeniu i od razu leczą rany, krew jednak nie może przywrócić kości. Ich krew był na tyle potężna żeby odnowić ciało Króla Złego. Mimo posiadania wielkiej mocy, wszyscy zostali z łatwością zabici przez Złego, który zaraził ich czarną zarazą z którą nawet krew strażników nie mogła się równać.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki