Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Studenci Magii

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Student Magii
150px-Wizard student 8.png
Jeden ze studentów
Nazwa: Studenci Magii
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Humanoidy, Człowiekopodobne
Zajęcie/Praca: Nauka zaklęć
Debiut: Czarodziej

Studenci Magii byli nazywani po prostu młodymi czarodziejami, to w większości młodzi i niedoświadczeni czarodzieje uczący się magii. Ich mistrzem jest Bufo. Występują w odcinku "Czarodziej", gdzie widać ich ćwiczących zaklęcia. Niektórzy uczniowie uczestniczą w bitwie czarodziejów. Chodzą w szatach, na których widać gwiazdki (odznaczenia). Finn i Jake też kiedyś byli czarodziejami (odc."Czarodziej").

Wygląd

Młodzi czarodzieje są podobni do ludzi, niektórzy nawet bardzo, jednak nie są ludzkimi stworzeniami. Są to tak zwane humanoidy. Największą uwagę przyciąga student z twarzą Phila.

Chodzą w długich szatach, na których znajdują się złote gwiazdy. Im więcej ich tym bardziej doświadczony jest czarodziej. Najwyższe odznaczenie to wielka gwiazda na środku szaty.   

Ciekawostki

  • Finn i Jake też kiedyś byli studentami magii.
  • Jeden student ma twarz podobną do Adama Muto - jednego z dyrektorów nad pracą serialu.
  • Żeby trafić do szkoły magii trzeba spotkać kogoś, kto potrafi otwierać portal.

Więcej w Fandom

Losowa wiki