Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Sygnatura cieplna (film)

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Sygnatura cieplna
S2e26 Heat Signature movie.png
Nazwa: Sygnatura cieplna
Rodzaj: Seria filmowa
Właściciel: Finn
Wprowadzony w: Filmowcy
Ostatnie pojawienie się: Sygnatura cieplna
Sygnatura cieplna (ang. Heat Signature) to seria filmów sprzed wojny, która składa się co najmniej z trzech produkcji. Motto filmu: "Pod oceanem nikt nie usłyszy twej śmierci" zdaje się sugerować, że to thriller/dreszczowiec, jednak aktualny gatunek jest nieznany, i ponieważ Finn to zobaczył, może mieć to coś wspólnego z jego strachem przed oceanem. Chociaż, jak mówi chłopak "ten film rozsadzi ich umysły" to raczej bardziej thriller niż film akcji. Historia pierwszego filmu opowiada o podwodnej załodze, która płynie do obszaru, gdzie wykryli sygnaturę cieplną wroga, ale nie mogą znaleźć ich własnej. W odcinku "Sygnatura cieplna", głośność jest obniżona, by widzowie mogli usłyszeć dialog Finna i Jake'a, ale w szumie tła, wydaje się, że ludzie krzyczą i da się wysłuchać różne dźwięki wydawane przez potwory (ryczenie, warczenie, żucie itp.).
CAP12.png

Dwie postacie z filmu.

Sygnatura cieplna została wspomniana w dwóch odcinkach, "Filmowcy" oraz "Sygnatura cieplna". W "Filmowcach" trzeci film miał zostać pokazany podczas Klubu Filmowego Finna i Jake'a, ale zostało to przez bohaterów cofnięte z uwagi na prawa autorskie. W tym samym odcinku, Marcelina wydaje się mieć wcześniej informacje o filmie, pytając "Och, z łodzią podwodną?" W "Sygnaturze cieplnej", która chronologicznie jest przed "Filmowcami", Finn wspomina, że dziwnie jest to, iż Marcelina ma ponad 1000 lat, a nigdy nie obejrzała Sygnatury cieplnej. Te komentarze sprawiają, że film był popularny w swoim czasie.

CiekawostkiEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki