FANDOM


T.V.
TVPhoto
Imię: T.V.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
Rasa: Psorożek
Zajęcie/Praca: Informatyk lub Gracz Online
Rodzina: Jake (ojciec)

Panna Jednorożek (matka) Jermaine (wujek) Finn (przybrany wujek) Jake Jr. (siostra) Viola (siostra) Kim Kil Whan (brat) Charlie (siostra) Bob Jednorożek (dziadek) Ethel Jednorożek (babcia) Joshua (dziadek) Margaret (babcia)

T.V. jest to jedno z dzieci Panny Jednorożek i Jake'a.

WyglądEdytuj

T.V ma pyszczek buldoga, jak jego ojciec, jednak jego ciało to kula. Połowa jego ciała jest niebieska, a druga połowa tęczowa. Ma także malutki róg. Jako jedyny nie potrafi latać. Jego róg może świecić się w ciemności.

Rola w odcinkachEdytuj

Pierwszy raz pojawił się w odcinku "Tata Jake", gdzie przyszedł na świat. Pojawił się również w odcinku "Jake Suit", gdzie robił coś na komputerze. Jako jedyny ze szczeniaków nie wyprowadził się. W tym odcinku także doradził, by Jake w ciele Finna skoczył do wulkanu. Był również na weselu Pana Świni i Słoniczki w "Jabłkowy ślub" i z innymi szczeniakami w "Okaryna". W odcinku Pamiętnik znajduje tajemniczy pamiętnik, który sprawia, że zapomina o rzeczywistości.

Ciekawostki Edytuj

  • Jako jedyny z rodzeństwa nie potrafi latać.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki